Dekorasyon, hem iç hem de dış mekanlarda yapılan bir düzenleme sanatıdır. Ortaya çıkacak olan bu sanatın, kusursuz bir görünüme ulaşması gerekir. Tıpkı iç mekanlarda olduğu gibi, dış mekanların da dekorasyonu oldukça göz alıcı bir auraya sahip olmalıdır. Dekorasyon yapacağınız alanda her detayın birbiriyle uyum içerisinde olması, görünümün şıklığını da beraberinde getirecektir. Dış mekan dekorunda kullanılan her detayın bünyesinde bir ışıltı olması gerekir. İşte tam da bu noktada Yakan Aydınlatma, modern aydınlatma direkleri ile mekanlarınıza göz alıcı bir aura kazandırıyor.

Modern Aydınlatma Direkleri Satan Firmalar

Modern Yüksek Bahçe Aydınlatma Direkleri

Eviniz ya da ofisinizde gerçekleştireceğiniz dekorasyonun , bahçelerinin de kusursuz bir konseptte olması gerekir. Dış mekanların etkili tamamlayıcılarından olan aydınlatmalar, birçok tasarımda karşımıza çıkmaktadır. Yakan Aydınlatma, modern aydınlatma direkleri ile bahçelerinize ışıltılı bir şıklık kazandırıyor. Bünyesinde barındırdığı modern yükse bahçe aydınlatma direkleri, her dekor ve konsepte uyum sağlayacak cinsten. Modern Led 3 Kol Yuvarlak Arm. Flanşlı Direk, dış mekanda oluşacak korozyona dayanıklı bir yapıya sahiptir. Özel olarak sertleştirilmiş camının, slikon lastik contalar ile sızdırılmazlığı garanti edilmektedir. Zarif gövdesi ile aydınlatma türleri arasında en çok tercih edilen türlerden biridir. Tercih ettiğiniz bahçe ve dış mekanlarınızda göz alıcı bir ışıltı yaratma niteliğine sahip bu ürün, kullanıldığı her ortamda görünümü ile bambaşka bir hava yaratmaktadır. Bunun yanı sıra Açılı Üst Taraf Led Yuvarlak Aydınlatma Direği de kaliteli formu ve estetik duruşu ile dekorasyonunuza zengin bir görünüm kazandıracaktır.  Ufo kafalı, modern led yuvarlak, kare kollu, üçgen armatür ve üçlü boru ledler de modern aydınlatma direkleri odağında en nadide tasarımlardan biridir. Kullanıldığı ortamda fark yaratan bir özelliğe sahip Modern Bollard Kare Sütunlu Direkler ise, metal ve estetik gövdesi ile son zamanların en trend aydınlatmaları olarak markamız kalitesi ile harmanlanmaktadır. Bir diğer tasarım harikası olan Açılı Çift Led Aydınlatma, bahçelerinizin eşsiz tamamlayıcılarından biri olma özelliğine sahip.

Yakan Aydınlatma, bünyesinde barındırdığı her ürünü kalite ve şıklık odağında tasarlamaktadır. Aydınlatma gücü odağında işlevselliğiyle fark yaratan bu ürünler, kullanıldığı alanda eşsiz dokunuşlara yer veriyor. Ürünlerinin tamamında enerji tasarruflu ampül gücüne yer veren markamız, yüksek kalite standartlarında hizmet vermek sunmaktadır. Tüm ürünlerinde 2 yıl garanti fırsatı sunarak, adeta kalitesini desteklemektedir. Tüm tasarımlarını kalite ve estetik ile taçlandırarak, dış mekan aydınlatmalarının tek adresi olarak gösterilmektedir. Her seçeneğinde olduğu gibi modern aydınlatma direkleri kapsamında geniş ürün yelpazesiyle değişik zevk ve stillere dokunmaktadır. Siz de dekorasyonunuza şık bir ışıltı kazandırmak istiyorsanız sayfamızda yer alan aydınlatma direklerini tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz.