Belgeler

Yakan Aydınlatma firması olarak sizlere Yerli Malı Üretici Belgesi,Marka Tescil ve Tasarım Tescil belgelerimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bugüne kadar sektör içerisinde her zaman müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmalarımız ile elde etmiş olduğumuz belgelerimiz sürekli olarak güncellenmekte ve yenileri eklenmektedir. Çevre dostu olarak üretmiş olduğumuz ürünler ile topluma çevre bilincinin aşılanması ve doğanın korunması açısından büyük bir katkı sağlıyoruz. 

Aşağıda yer alan belgelerde firmamızın Yakan Aydınlatma marka tescil belgesi ve yine firmamıza ait olan Best Globe marka tescil belgesi yer almaktadır. Bu markaların 10 yıl süreyle marka tescili alınmıştır. Dış mekan dekoratif park bahçe aydınlatma direkleri fenerleri çalışma alanı ile markamızın sanayi sicil belgesi de bulunmaktadır. Ayrıca yine aşağıdan işyeri açma ruhsatı ve kapasite raporu belgelerimize ulaşabilirsiniz.

Firmamız tarafından arge ve tasarım çalışmaları sürdürülen ürünlerin büyük bir kısmı SolidWorks programı ile geliştirilmektedir. Eşsiz tasarımlara lisanslı SolidWorks programı ile imza attığımızı yine bu sayfamızda yer alan belgeden görebilirsiniz.

Kalite kavramını sadece ürün odaklı değil daha geniş bir çerçevede görüyoruz. Bu anlamda OHSAS 18001 belgesiile (TR-SC-4220 Belge Numarası) Park ve Bahçe Armatürleri, Dekoratif Aydınlatma Armatürleri Üretim ve Satış konusunda iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerinde ne kadar titiz bir firma olduğumuzu tescillemiş bulunmaktayız. Uluslararası geçerliliği olan bu belge ile kaliteyi sadece ürünlerimizde değil, imalat sürecinde ekibimizin sağlığına gösterdiğimiz özenle de vurgulamak istiyoruz. 

Ürünü sadece üretmekle iş bitmiyor, müşterilerinizin beklentilerini iyi anlayabilmeli ve onlara beklediği hizmeti sunabilmelisiniz. İşte bunun bilincinde olan firmamız ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri sertifikasını da alarak kaliteye olan vurgusunu bir kez daha tekrarlıyor. (TR-QC-4220 Belge Numarası.

Son olarak ürün kalitemize her zaman güvendiğimizi bir kez daha ortaya koymak adına CE belgesi de alarak ürünlerimizin avrupa normlarına uygunluğunu tescilledik. Yakan Aydınlatma olarak kalite odaklı tüm belgeleri almaya devam ediyor olacağız.