Çeşmeler

Çeşmeler

Dış mekan dekorasyonlarınızda ufak dokunuşlar ile büyük farklılıklar yaratmak istiyorsanız döküm çeşme modellerimize mutlaka göz atmalısınız. Parklarda ve bahçelerde kullanabileceğiniz bu çeşmeler sayesinde suyun akış şeklini oldukça estetik bir hale getirebilirsiniz.

Çeşmeler yüzyıllardır hem kamusal alanlarda hem de evlerin peyzajında önemli bir yer edinmiştir. Çeşitli boyutları ile ustalarımızın elinde şekil bulan döküm çeşme modellerimiz etkileyici ve görkemli görünümü ile bahçenizde kusursuz uyum sağlayacak çeşitliliğe sahiptir. 

Döküm çeşmelerimiz aşınma ve yıpranma belirtileri göstermeden dış mekan kullanımına uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca dekor ihtiyaçlarınıza uyacak çeşitli şekil ve boyutlara sahip olan bahçe çeşmesi modelleri Yakan Aydınlatma ile 2 yıl garantili olarak sunulmaktadır.

Bu kategori toplamda 10 ürün içeriyor.

Döküm Çeşme Modelleri

Hava koşullarına dayanıklı malzemelerden üretilen uzun ömürlü döküm çeşme modelleri klasik çeşmelerden minimal, modern ve dekoratif çeşmelere kadar alanınıza en uygun çeşmeyi Yakan Aydınlatma’da kolaylıkla bulabilirsiniz. Peyzajınıza zarif bir katkı sunacak olan çeşmeler dış mekanda parlaklığını yıllarca koruyacak şekilde alüminyum döküm malzemeden üretilmiş ve dış yüzeyinde elektrostatik boya kullanılmıştır.    

Yakan Aydınlatma olarak peyzajınızı canlandırmanın ilham verici yollarını sizlerle buluşturuyoruz. İster bir ev bahçesini ister bir ofis binasının avlusunu dekore ediyor olun çarpıcı dış mekan çeşmelerimiz alanınıza farklı bir boyut katacaktır. Yakan Aydınlatma döküm çeşme modellerimizden bazıları aşağıda sıralanmıştır. 

Ayaklı Döküm Çeşme

Kurulum kolaylığı ve kullanım esnekliği nedeniyle popüler modellerden olan ayaklı döküm çeşmeler çeşitli renkleri, desenleri ve tasarımları ile beğeninize sunulmaktadır. Bir zemine kurulumu yapılacak şekilde tasarlanırlar. Modern görünümlü modellerden klasiklere kadar çeşitli stillerde ayaklı döküm çeşmelerimiz dış mekanlara hoş bir ambiyans katacaktır. 

Döküm Duvar Çeşmesi

Bağımsız veya duvara monte edilecek şekilde tasarlanmış olan döküm duvar çeşmesi modelleri çeşitli boyutlara sahiptir. Hem küçük hem de büyük bahçeler ve meydanlar için tercih edilebilecek bu modeller duvar, direk veya çit üzerine monte edilebilir. Kurulumu ve bakımı oldukça kolay olan döküm duvar çeşmesi hava koşullarına dayanıklı ve uygun fiyatı ile oldukça popüler modellerdir. 

Döküm Meydan Çeşmesi

Meydan çeşmesi olarak tasarlanan döküm çeşme modellerimiz alüminyum malzemeden üretilmiştir. Siyah, gri ile siyah karışımı, beyaz, krem ve bakır görünümlü gibi farklı renk seçeneklerinde meydan çeşmesi modellerimiz pirinç döküm musluklar ile hoş bir görünüme kavuşmuştur. Birden fazla kişinin aynı anda kullanımına uygun döküm meydan çeşmesi modellerinde özgün tasarımlar için Yakan Aydınlatma’yı tercih edebilirsiniz. 

Modern Çeşme Modelleri

Çeşitli işlemeleri, minimal tasarımı ve işlevsel özellikleri ile modern döküm çeşmeler çeşitli boyutlara sahiptir. Hem duvara monte hem de ayakta döküm çeşme modelleri arasında modern çizgilerin yer aldığı seçenekler oldukça fazladır. Tek çeşmeli, iki çeşmeli veya dört çeşmeli gibi çeşitleri ile bahçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir modeli Yakan Aydınlatma’da mutlaka bulursunuz. 

Döküm Çeşme İmalatçıları

Firma olarak döküm çeşme imalatçılarından biri olarak müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunuyoruz. Sade ve minimal tasarımları ile kullanıldığı ortama farklı bir hava katan döküm çeşmelerimiz tamamen yerli üretimdir. Üretimini yaptığımız döküm çeşme modellerinde pirinç döküm musluklar tercih edilmiştir. Elektrostatik boya ve alüminyum malzeme gibi özelliklere sahip döküm çeşmeler çizilme ve hasara karşı korunacak şekilde dizayn edilmiştir. 

Döküm Çeşme İmalatı

Döküm çeşme imalatı ile bahçe, meydan, sokak veya iş yeri avlularında kullanılabilecek en kaliteli ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Çerçevenin sızıntı yapmayacağından emin olmak için denetlemeleri yapılan döküm çeşmeler arasından beğendiğiniz modeli adrese getirerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Peyzajınızı canlandırmanın ilham verici yollarını arıyorsanız özel olarak tasarladığımız döküm çeşme modellerine göz atmayı unutmayın. 

Dekoratif Çeşmeler

Açık alanlarınızı ve bahçenizi vakit geçirmekten hoşlandığınız bir yere dönüştürmek için tasarladığımız dekoratif çeşmeler hoş görünümleri ile dikkat çekiyor. Çiçekler, dış mekan mobilyaları veya bazı heykeller ile bahçenizi dekore etmiş olabilirsiniz. Ancak alanınıza yeni bir görsel ekleyerek alanı ilgi odağı haline getirecek dekoratif çeşmelere ne dersiniz?

Aslan Başlı Çeşme Modeli Döküm

Yakan Aydınlatma dekoratif çeşme modelleri arasında dikkat çeken tasarımlar arasında aslan başlı çeşme modeli bakır görünümlüdür ve pirinç döküm musluk ile tasarlanmıştır. Oldukça hafif olan bu ürün duvara monte özelliği taşır. 

Dekoratif Pirinç Musluk

Bahçenizde geniş bir alanınız olmadığında ancak ortama hoş bir görünüm kazandırmak istediğinizde kaliteli görüntüsü ile dekoratif pirinç musluk modelimizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Dekoratif döküm çeşme modelleri arasında pirinç musluk uygun maliyeti ve dayanıklı malzemesi ile en çok tercih edilen modeller arasındadır. 

Aydınlatmalı Dekoratif Çeşmeler

Meydan çeşmesi olarak tasarlanan aydınlatmalı dekoratif çeşme modelimiz alüminyum döküm malzemeden üretilmiştir. Pirinç döküm musluğun yanı sıra üst kısımlarında iki adet aydınlatma özelliği bulunan bu dekoratif çeşme modelimiz karanlık gecelerde ortama aydınlık sağlayacaktır. Enerji tasarruflu, aydınlatmalı dekoratif çeşme modelimizi dış ortamlarda uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.

Döküm Çeşme Fiyatları

Döküm çeşmelerimiz alüminyum dökümden yapılmıştır. Musluğu pirinç dökümden olan dökme çeşmeler dış etkenlere karşı dayanıklı olabilmesi için elektrostatik boya ile boyanmıştır. Dayanıklılığı ve hoş görünümü nedeniyle tercih edebileceğiniz döküm çeşme modellerimizde fiyatlar ürünün tasarımına, boyutuna ve donanıma bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. 

Satın almak istediğiniz döküm çeşmeyi teklif sepetine ekleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca döküm çeşme fiyatları için ürün kodu ile birlikte 0 212 243 30 08 iletişim hattımızı arayarak da bilgi alabilir, siparişinizi verebilirsiniz.