Dekoratif Bank ve Oturma Grupları

Dekoratif Bank ve Oturma Grupları

Dış mekanları dekore etmenin zamanı geldiyse temiz havanın tadını çıkarmak için sizler için özel olarak tasarladığımız dekoratif bahçe bank ve sandalyelere göz atabilirsiniz. Bitkilerinizle ilgilenirken bir mola vermek, kitap okumak, sevdikleriniz ile sohbet etmek ve bir şeyler içmek için dış mekanınızı rahat bir alan haline getirecek oldukça şık ve konforlu bank ve sandalye modelleri ile karşınızdayız. 2024

Bu kategori toplamda 20 ürün içeriyor.

Banklar açık havada güneşin tadını çıkarmak ve hatta geceleri yıldızları seyretmek için üzerinde zaman geçirebileceğiniz harika bir bahçe mobilyasıdır. Yakan Aydınlatma olarak çeşitli alanlara ve ihtiyaçlara uygun geniş dekoratif ürün yelpazemiz ile alanınız için en iyisini seçmenizi kolaylaştırıyoruz. 

Modellerimiz dış mekanların yanı sıra balkonlar, verandalar veya evin iç mekanlarında tercih edilebilecek şekilde çeşitli tarzlarda tasarlanmaktadır. Kullanılacak alan neresi olursa olsun Yakan Aydınlatma’da dekoratif unsurlara dair pek çok seçeneği bir arada bulabilirsiniz. 

%100 Yerli Üretim Dekoratif Bahçe Bankları

Yakan Aydınlatma firması olarak iç ve dış mekanlar için tasarladığımız dekoratif banklar ve sandalyeler %100 yerli üretimdir. Döküm malzemelerden üretilen bahçe bank ve sandalyelerimiz daha hoş bir görünüm için elektrostatik boya ile kaplanarak beğeninize sunulmaktadır. Bahçe bankları tamamen döküm malzemeden oluşabildiği gibi doğal bir görünüm için ahşaptan yararlanarak ürettiğimiz modellerimiz de bulunmaktadır. 

Ortamı güzelleştirmek ve kendinize bahçenizde bir dinlenme alanı oluşturmak istiyorsanız amacınıza hizmet edecek dekoratif unsurlarla dizayn edilmiş sırt dayamalı ve sırt dayamasız banklarımız arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Banklar özellikle bahçe masaları ile kullanılacaksa yerden tasarruf etmek amacıyla sırt dayamasız modeller tercih edilebiliyor. 

Estetik ve Kaliteli Dekoratif Bahçe Sandalyeleri

Bahçelerin dekorasyonu söz konusu olduğunda bir masa etrafında birlikte zaman geçirmeyi sağlayacak mobilyalar elbette bahçe sandalyeleri oluyor. Yıllara meydan okuyan kalitesi ile döküm bahçe sandalyeleri amacınıza hizmet etmekle kalmaz, dış mekanlarda fark yaratacak görüntüler oluşturmanızı sağlar. Hava koşullarına ve sert cisim çarpmalarına dayanıklı bu dekoratif sandalyeler düzenli bakım ile ilk günkü görünümünü uzun süre koruyacaktır. Kullanıcı memnuniyeti göz önünde bulundurularak tasarladığımız bahçe sandalyeleri kaliteli malzemesi, estetik görünümü ve dayanıklılığı ile en sevdiğiniz dış mekan mobilyaları olacaktır. 

Son derece estetik ve kaliteli bahçe sandalyelerimize alternatif olarak bahçe oturma grubu mobilyalarımız arasında ayaklıklı tabure ve ayaklıkla sandalye gibi alternatif seçeneklerinizin olduğunu belirtmek isteriz.   

Dayanıklı Bahçe Bank ve Sandalye Modelleri

Bahçenizde alanın en dikkat çekici köşesi olmasını istediğiniz bölgesi için seçeceğiniz dekoratif bank ve sandalye modellerimiz son derece dayanıklı ürünlerdir. Hava koşullarına dayanıklı malzemelerden üretilen bahçe bank ve sandalyeleri, uygun bakımı yapıldığında oldukça uzun ömürlü olacaktır. 

Tamamen doğal bir dekorasyon stili oluşturmak istiyorsanız ahşap bank modellerine, klasik bir görünüm içinse ahşap ve metalden üretilmiş bahçe bank veya metal bahçe sandalyelerimize göz atabilirsiniz. Tüm modeller hava koşullarına karşı dirençli olacak şekilde tasarlanmıştır. Benzerlerine göre daha ağır olan dökme bank ve sandalyeler zarif desenleri ile dikkat çekiyor. 

Balkon ve Bahçeler için Dekoratif Oturma Grubu Modelleri

Zarif tasarımlara sahip olan balkon ve bahçe oturma grubu modellerimizde döküm malzeme kullanılması çeşitli işlemeler ile süslenebilmelerini sağlamıştır. Veranda altında dinlenmek, güneşli bir havada bir ağacın altında kitap okumak ve misafirlerinizin bahçede zaman geçirebileceği bir alan oluşturmak gibi pek çok avantaj sunan balkon ve bahçe oturma gruplarımız dekoratif bank, sandalye ve ayaklı tabure gibi birçok alternatif ile beğeninize sunulmuştur. Balkon ve bahçe için tercih edilebilecek bu dekoratif bank ve sandalye modelleri alanda yaşanmışlık hissi uyandırmanıza yardımcı olacaktır. 

Bahçe köşelerine yerleştirilmiş dış mekan bankları hem bir dinlenme köşesi oluşturmanıza hem de bahçenizde zaman geçirebilmenizi sağlayacak konforlu bir mobilya kullanmanıza olanak veriyor. Dış mekanınızın stiline uyum sağlayacak zengin koleksiyonumuzu inceleyerek zevkinize uygun dekoratif bank ve sandalyelerimiz arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Dekoratif Bahçe Bank Fiyatları

Yaz aylarında açık havada zaman geçirmekten hoşlananlardansanız dekoratif bank modellerimiz ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyor. Bahçelerde bank veya sandalye kullanarak alanı daha yaşanabilir hale dönüştürmek için sizlere uzun yıllar dayanacak kalitede ürünler tasarlıyoruz. Süslü görünümleri ve döküm olmaları nedeniyle hareket ettirilmeleri benzerlerine kıyasla daha fazla kuvvet isteyen dekorasyon ürününe uygun fiyata sahip olmak için bank fiyatlarını alabileceğiniz teklif sepetimizi kullanabilirsiniz. Fiyat bilgisi almak istediğiniz ürünleri teklif sepetinize ekleyerek ve gerekli alanları doldurarak firmamızdan fiyat talep edebilirsiniz. 

Dekoratif Bahçe Sandalye Fiyatları

Döküm malzemeden üretilen dekoratif bahçe sandalyesi modellerimiz boyutları, stilleri ve desenleri ile her bahçe dekoruna uyum sağlayacak çeşitliliğe sahiptir. Bu ürünleri bahçenizi yaşanabilir bir alan haline dönüştürmek için döküm sehpa ve masa gibi bahçe oturma grupları ile tamamlayabilirsiniz. Dekoratif bahçe sandalye fiyatları seçilen adede ve modele göre farklılık gösterebilir. Bahçe bank ve sandalye fiyatları için web sitemizden fiyat teklifi alabilir veya 0 212 243 30 08 nolu iletişim numaramızı arayabilirsiniz.  

IP44 Sertifikalı Ne Demek?

Açık alanlarda kullanılacak bahçe bank ve sandalyelerinin yabancı cisimler ve su ile doğrudan temasında koruma derecesini gösteren ip44 Sertifikası, ürünlerin 1 mm’den büyük cisimler ve sıçrayan suya karşı dayanıklı oldukları anlamına geliyor. 

Yakan Aydınlatma olarak en iyi ürün deneyimi için kaliteli malzemeler kullanarak dayanıklı ve sağlam bahçe ürünlerine ulaşmanızı sağlıyoruz. Yerli Malı Belgeli, yerli üretim ve TSE onaylı dış mekan bank ve sandalye modellerimiz tasarım ve stilleri ile sizleri şaşırtmayı başaracak. Az bakım ile uzun süre kullanabileceğiniz sağlam ve dekoratif bahçe mobilyaları için Yakan Aydınlatma’yı tercih edebilirsiniz. Özel ihtiyaçlarınızı ve zevklerinizi anlıyor, sizlere mükemmel dış mekan bank ve sandalyeleri sunuyoruz. 2024