Tavan&Duvar Ürünleri
Tavan&Duvar Ürünleri

Günümüzde teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi ve teknolojinin hayatımızın her alana girmesi ile birlikte artık aydınlatma konusunda da çok farklı alternatif ürünler karşımıza çıkabiliyor. Aydınlatma yalnızca ışığı sağlayabilmekten öteye giderek dekoratif açıdan da mekanlarınıza şıklık katabilme anlamını taşıyor.

Yakan Aydınlatma olarak bizler de her zaman siz değerli müşterilerimizin aydınlatma ihtiyaçlarını en dekoratif şekilde karşılayabilme konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tavan duvar aplikleri ürünlerimiz aydınlatmayı yalnızca ihtiyaç olarak görmeyen ve olabilecek en estetik şekilde yapmak isteyen müşterilerimiz için ideal olan ürünlerimiz arasında yer alıyor.

Bu kategori toplamda 11 ürün içeriyor.

Dekoratif Tavan Duvar Aplikleri

Birbirinden farklı ve göz alıcı tavan duvar aplikleri sayesinde klasik ve modern tüm dış mekan dekorasyonlarınız ile uyumlu olan ürünlerin sahibi olabiliyorsunuz. Işığı insan gözüne doğrudan temas ettirmeden mekanlarınızdaki istediğiniz noktaya iletebilme özelliğine sahip bu ürünler ile birlikte dış mekan dekorasyonunuzda ön plana çıkartmak istediğiniz noktaları dışarıya en şık şekilde yansıtabilirsiniz.

2 yıl boyunca garantili olarak sizlere sunmuş olduğumuz bu ürünlerimizin aynı zamanda aksesuarlarını ve yedek parçalarını da sizlere sunarak, satın almış olduğunuz ürünlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Eğer aydınlatma konusunda iç mekanlarınızda göstermiş olduğunuz ilginin ve özenin aynısını dış mekanlarınızda da göstererek birbiri ile uyumlu bir bütün halinde mekanlar yaratmak istiyorsanız bu kategorimizde yer alan ürünlerimize göz atabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı enerji tasarruflu ampul gücü ile çalışmaktadır.