Tavan Duvar Aplikleri, Duvar Tavan Aydınlatma

Tavan Duvar Aplikleri, Duvar Tavan Aydınlatma

Konutlarda ve dekorasyon gerektiren işyerlerinde aydınlatma ürünü olarak en çok tercih edilen ürünler arasında tavan duvar aplik modelleri gelmektedir. Yapıların özellikle giriş bölümlerinde kullanılan duvar tavan aydınlatma ürünleri hem malzeme olarak hem de tasarım olarak yüzlerce çeşide sahiptir. Bu zengin seçenekler arasında zevkinize ve mekanınıza en uygun tavan duvar aplik modelleri için kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Bu araştırmayı yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar olduğunu unutmamalısınız.

Bu kategori toplamda 11 ürün içeriyor.

Duvar Tavan Aplik

Mesken olarak kullanılan konutların genellikle bahçe giriş kapılarında ve bina giriş kapılarında kullanılan duvar tavan aplik modelleri ayrıca estetik görünüme ihtiyaç duyan kafe, restoran, lokal gibi işletmelerin dekorasyonu için de tercih edilen dekorasyon elemanlarındandır diyebiliriz.

Duvar tavan aplik sadece monte edildiği mekanı aydınlatma kalmaz tasarımı ile de mekana farklı bir hava katar. Duvar tavan aplik seçerken dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi hemen hemen her üründe olduğu gibi ürünün kalitesi ve kullanışlılığıdır. Monte edilecek mekana gerçekten estetik görünüm katan bir duvar tavan aplik çeşidi aydınlatmadan çok daha fazlasını mekana kazandırır.

Duvar tavan aplik seçerken ürünün üretici firma tarafından verilen garanti süresi de dikkat edilmesi gereken bir diğer unsurdur. Yakan aydınlatma olarak duvar tavan aydınlatma ürünlerimize 2 yıl garanti veriyoruz. Sektörümüzde 50 yılı geçmiş tecrübemiz ile birlikte en son üretim teknolojilerini takip ederek her zaman en kaliteli aplik modellerini en uygun fiyata müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz. Birbirinden farklı kendimize özgü tasarımlara sahip tavan duvar aydınlatma ürünlerimiz dış mekanlarda göz alıcı bir farklılık yaratırlar.

Duvar Tavan Aydınlatma

Tavan aydınlatma modellerinin arasında en doğru tercih yapmak için önceden belli bir plan yapmak meydana gelmesi muhtemel olumsuzlukların önüne geçer. Bu konuda mimarlardan küçük tüyolar alınabileceği gibi firmamız yetkileri de size en doğru tercihi yapmanız konusunda yardımcı olabilirler.

Duvar tavan aydınlatma için yapılacak çalışmaların önceden planlanması konusunda göz önünde bulundurulması gereken hususlardan en önemlisi duvar tavan aydınlatma ürünleri ile tam olarak nasıl bir ortam oluşturulmasının bilinmesidir. Söz konusu mekanda mistik ve otantik bir hava oluşturulmak istenirse daha çok klasik tasarımlı duvar aydınlatma aplikleri tercih edilmelidir. Ancak modern bir hava kazandırılmak isteniyorsa daha modern çizgilere sahip bir aplik tercih edilebilir. Yakan Aydınlatma olarak hem antik tasarımlı hem de modern tasarımlı duvar tavan aplik modellere sahibiz.

Duvar tavan aydınlatma ürünleri uzun yıllar sorunsuz kullanım beklenilen ürünler arasındadır. Bu yüzden ürünlerin üretiminde kullanılan malzemenin çok kaliteli olması gerekir. Ancak kaliteli malzeme dayanıklı bir ürünün ortaya çıkması için tek başına yeterli değerlidir. Kaliteli ve dayanıklı bir duvar tavan aplik için gerekli olan bir diğer önemli şart ise kaliteli işçiliktir. Kaliteli hammadde ve kaliteli işçilik her türlü üretim alanında olduğu gibi tavan aydınlatmaları alanında da çok başarılı ürünlerin ortaya çıkmasına olanak sağlar. Yakan aydınlatma olarak yılların vermiş olduğu tecrübemizi kaliteli işçiliğimizi ve kaliteli hammaddelerle birleştirerek uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlayan tavan aydınlatma modelleri modelleri üretiyoruz. Gerek perakende müşterilerimiz gerekse toptan müşterilerimiz tarafından 50 yılı aşkın süredir tercih edilmemizin en önemli kaynağı hiç şüphesiz bu anlayışımızdır.

Aydınlatma İçin Tavan Duvar Aplikleri

Söz konusu tasarım olduğunda insanın hayal gücünün sınır tanımaz bir güce sahip olduğu söylenebilir. Bu anlayıştan yola çıkarak tavan duvar aplikleri için binlerce model tasarlanabilir ve üretilebilir. Ancak tasarlanan her ürünün ticari anlamda her zaman belli bir karşılığı olmadığından yada beklenen  satış performansını sağlamadığından belli sayıdaki tavan duvar aplikleri piyasadaki yerini almıştır. Yakan Aydınlatma olarak hem kapalı alanların hem de açık alanların aydınlatmalarında kullanılmak üzere yüzlerce çeşide sahibiz. 

Yakan Aydınlatma olarak tavan ve duvar aplik modellerimizi daha yakından tanıyarak hem mekanlarınızın aydınlatma ihtiyaçlarına çözüm bulabilir hem de dekorasyonunuzu ön plana çıkarabilecek fikirler edinebilirsiniz.

Yakan Aydınlatma Tavan Duvar Aplik Modelleri

Rumeli Fener Yarım Aplik modelimiz hem modern hem de klasik bir tasarıma sahiptir. Bu tasarımdan dolayı otantik ortamlarda kullanılabileceği gibi daha modern tasarlanmış dış mekanlar için de iyi bir tercih olabilir. Bu model siyah ve bakır renklerin hakim olduğu bir duvar tavan aplik çeşididir. Ürün hakkında dikkat edilmesi gereken en önemli şey satın alındıktan sonra şapka adını verdiğimiz ve bakırdan oluşan bölümünün 4-5 ayda bir kez temizlenmesi ve verniklenmesi gerektiğidir. Bu işlemin amacı bakır olan bu bölgeyi oksitlenmeden korumaktır. Bu bakım tamamen kullanıcı tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Eğer bahçenizdeki dekorasyon ürünlerinin bakımını ve temizliğini yapmak sizin için bir hobi ise böyle bir uğraş size iyi gelebilir.

Masiv Altıgen Alüminyum Fener Aplik klasik tasarımından dolayı daha çok nostaljinin hakim olduğu dış mekan tasarımlarında tercih edilen ürünlerimizden bir tanesidir. Kaliteli alüminyum malzemeden üretilen bu ürünümüzde elektrostatik boya ile boyanır. 27 cm genişliğe ve 43,5 cm yüksekliğe sahip bu duvar aplik modelimizde kullanılan duy tipi E27 olup önerilen ampul gücü ise 60W’dir. Oldukça şık ve klasik bir görünüme sahip olan bu aplik modelimizin cam bölümünde ise akrilik malzeme kullanılmıştır. Herşeyiyle çok ince düşünülerek tasarlanmış Masiv Altıgen Fener Aplik modelimiz uzun yıllar sorunsuz bir kullanım sağlamaktadır.

Efes Küçük Yarım Aplik modelimiz isminden de anlaşılacağı üzere Efes Antik kentin izlerini üzerinde barındırmaktadır. Aplik tepesinde bulunan tasarım ve lamba bölümünün üst bölümündeki çizgiler Efes Antik kentteki kalıntılara benzediği için böyle bir isme sahiptir. 17 cm genişliğe ve 33 cm yüksekliğe sahip bu aplik modelimiz aydınlatmalarda duvara en şık şekilde yakışan modellerimizden bir tanesidir.

Üzerinde Efes izlerini taşıyan bir diğer duvar aplik modelimiz ise Kubbeli Efes Yarım Aplik ürünümüzdür. Akrilik cam bölümlerinin tepe kısımları kubbeyi andırdığından bu ismi almıştır. Hem modern hem de otantik dekorasyon elemanı olarak kullanılabilecek bu ürünümüz 20 cm genişliğe ve  35 cm yüksekliğe sahiptir.

Eğer ortamınız daha çok Osmanlı ve Türk izlerini taşıyan bir tasarıma sahip olacaksa bu tasarıma en uygun dekorasyon elemanlarından bir tanesi Osmanlı Yarım Aplik modelimiz olabilir. Bu modelimiz duvar aplik modelleri arasında alüminyum malzemesi en çok olan ürünlerden bir tanesidir. Akrilik cam bölümünün diğer modellere göre daha az olması buna karşılık alüminyum çerçevenin daha fazla olması ürünü dışarıdan gelebilecek her türlü darbelere karşı daha dayanıklı olmasını sağlamıştır. Hem alt bölümünde hem de üst bölümünde cami kubbesine benzer kubbe bulunan bu klasik tasarımlı ürünümüz 20 cm genişliğinde ve 35 cm yüksekliğindedir. Bu modelimizde kullanılmasını önerdiğimiz ampul gücü ise birçok modelimizde olduğu gibi 75SW’dir.

Duvar apliklerinin yanı sıra tavan aydınlatma ürünlerimiz de bu kategoride yer aldığı için tavan armatür modellerimizden de bahsetmekte fayda vardır. Döküm Altıgen adını verdiğimiz tavan armatürü ürünümüz adından da anlaşılacağı üzere altıgen bir taban ve gövdeye sahip olup bombeli akrilik camlarla birlikte adeta ters kubbe görünümündedir. Birçok yerde en yaygın olarak kullanılan tasarımlardan bir tanesidir. Döküm Altıgen Tavan Armatürü ürünümüz 32 cm genişliğe, 20 cm yüksekliğe ve 2,27 kg ağırlığa sahiptir.

Döküm Altıgen Tavan Armatürü ürünümüze kıyasla daha yassı bir görünüme sahip olan modelimiz Sekizgen Tavan Armatürü adını verdiğimiz ürünümüzdür. Sekizgen şekle sahip bu modelimiz 13 cm genişliğinde ve 27 cm yüksekliğindedir. Diğer birçok aydınlatma ürünümüzde olduğu gibi bu ürünümüzde cam olarak akrilik cam tercih edilmiştir.

Tavanınızda daha sade bir tasarıma sahip aydınlatma istiyorsanız Küçük Kare Tavan Armatürü çeşidimiz tam size göredir diyebiliriz. Kare şekliyle sade ve şık görünüme sahip olan bu ürünümüz 20 cm x 20 cm ebatlarındadır.

Tavan Duvar Aplik Modelleri Aldıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yakan Aydınlatma olarak müşterilerimize satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da yardım etmeye devam ediyoruz. Bu yüzden aplik modellerini satın alan müşterilerimize bazı tavsiyelerimiz vardır. Ürününüz elinize ulaştıktan sonra kurulumu uzman bir elektrikçiye yaptırmanız hem sizin güvenliğiniz hem de ürününüzün güvenliği açısından daha uygundur.

Ürünlerinizin mekanınızda tam olarak nereye monte edeceğinizi önceden düşünmek ve tasarlamak hem sağlıklı bir aydınlatma için hem de sorunsuz bir dekorasyon için oldukça önemlidir.

Ürünlerimiz hakkında her türlü soruyu siparişlerinizin öncesinde ve sonrasında Yakan Aydınlatma müşteri temsilcileri ile rahatlıkla paylaşabileceğinizi sakın unutmayın.