Çöp Kovaları
Çöp Kovaları

Yakan Aydınlatma firması olarak müşterilerimize her zaman çevre dostu ve dayanıklı ürünler sunuyoruz. Çevreye karşı olan hassasiyetimizi tüm ürünlerimizde sizlere göstermeye çalışıyoruz. Topluma çevre bilincinin aşılanması ve farkındalığın yakalanabilmesi için sunmuş olduğumuz çöp kovalarımız ise uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Park, bahçe, iş yerleri ve diğer tüm dış mekanlarda kullanabileceğiniz çöp kovaları birbirinden şık tasarımlar ile kataloglarımızda yer alıyor. Çevre kirliliğinin önüne en şık şekilde geçmek istiyorsanız bu ürünlerimiz sizler için ideal olacaktır.

Bu kategori toplamda 13 ürün içeriyor.

Uzun yıllardır sektör içerisinde elde etmiş olduğumuz deneyimlerimizi ve tecrübelerimizi birleştirerek tasarladığımız bu ürünlerimiz mekanlarınızın olduğundan daha da temiz gözükmesini sağlarken aynı zamanda dekoratif açıdan da büyük bir farklılığa kavuşmasını sağlayacak niteliklere sahiptir.

Elektrostatik boya ile kaplanmış olan dış yüzeyleri ve 1. sınıf kalitede malzemelerden üretilmesi sebebiyle dış mekanlarınızın dilediğiniz noktasında uzun yıllar boyunca dayanıklı olarak kullanabileceğiniz bu ürünlerimiz tüm mevsimsel ve çevresel faktörlere karşı dayanıklıdır. Mekanlarınızı en şık şekilde temiz tutmak istiyorsanız bu ürünlerimize göz atabilirsiniz.