Çöp Kovaları

Çöp Kovaları

Yakan Aydınlatma firması olarak müşterilerimize her zaman çevre dostu ve dayanıklı ürünler sunuyoruz. Çevreye karşı olan hassasiyetimizi tüm ürünlerimizde sizlere göstermeye çalışıyoruz. Topluma çevre bilincinin aşılanması ve farkındalığın yakalanabilmesi için sunmuş olduğumuz çöp kovalarımız ise uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Park, bahçe, iş yerleri ve diğer tüm dış mekanlarda kullanabileceğiniz çöp kovaları birbirinden şık tasarımlar ile kataloglarımızda yer alıyor. Çevre kirliliğinin önüne en şık şekilde geçmek istiyorsanız bu ürünlerimiz sizler için ideal olacaktır.

Bu kategori toplamda 11 ürün içeriyor.

Yüksek kaliteli ve %100 memnuniyet garantili ürünler ile hizmet veren Yakan Aydınlatma firması olarak farklı boyutlara sahip ve farklı modellerde çöp kovaları ile hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Herhangi bir dış ortamda alanı temiz tutmayı sağlayan çöp kovaları ile yaşam alanlarınız her zaman hijyen kalırken, dekoratif tasarımları alana hoş görünüm kazandırır. 

Yakan Aydınlatma firması olarak bahçeler, iş yerleri, alışveriş merkezleri, park ve bahçeler için kaliteli ve şık çöp kovaları tasarlıyoruz. CE belgeli ve ip44 belgeli, tamamen yerli üretim olan çöp kovalarımız her türlü hava koşulunda ve az bakımla yıllarca dayanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Elektrostatik boya kullanılan çöp kovası modellerimiz uzun süre hoş görünümünü kaybetmez.  

Çöp Kovaları Çeşitleri

Çöp kovası seçerken nasıl ve nerede kullanacağınızı düşünerek karar vermek önemlidir. Örneğin yemek artıklarından kaynaklanan koku oluşumunu en aza indirmek için kapaklı çöp kovaları seçebilirsiniz. Ayrıca geri dönüşüm ihtiyaçları için Türk standartlarında üretilmiş çöp kovalarımız da bulunmaktadır. Yakan Aydınlatma firmamızda ihtiyacınıza uygun çözümler sunan çöp kovası çeşitlerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir. 

Borulu Çöp Kovası Modelleri

Çelik borulu çöp kovası modellerimiz döküm malzemeden, kafesli, uzun, kısa ve tekli gibi seçeneklere sahiptir. Farklı renk seçenekleri bulunan borulu çöp kovaları oldukça hafiftir ve istenildiğinde kolaylıkla yer değiştirmeye uygundur. 

Kısa Çöp Kovası Modelleri

Zeminde veya alanda daha az yer kaplaması için tasarladığımız kısa çöp kovaları standartlara göre daha küçük olma eğilimindedir. Özellikle iş yerleri, bahçeler, cadde ve sokaklar için üretilen küçük boyutlardaki kısa çöp kovası modelleri görünümü ile dikkat çekerken, ihtiyaç duyduğunuz işlevi sorunsuz olarak yerine getirecektir. 

Uzun Çöp Kovası Modelleri

Geniş iç hacmine sahip uzun çöp kovası modellerimiz bahçe ve parklar için oldukça işlevsel ürünlerdir. Dayanıklı ve farklı tarzları ile kullanıldığı alana dekoratif bir görünüm kazandıran uzun çöp kovası modellerimizi güvenle tercih edebilirsiniz. 

Geri Dönüşüm Çöp Kovası Modelleri

Halka açık parklar, oyun alanları, sokaklar, okullar, işletmeler ve kamp alanları gibi insanların dışarıda vakit geçirdiği yerler için tasarlanmış çöp kovalarımız ve geri dönüşüm kovalarımız bulunmaktadır. Geri dönüşümün herkesin daha iyi bir dünya oluşturmaya katkıda bulunabilmesi umuduyla ürettiğimiz geri dönüşüm çöp kovalarımız park ve bahçe gibi dış alanlara kolaylıkla monte edilebilir. 

Küllüklü Çöp Kovası Modelleri

Sigara atıklarını verimli bir şekilde toplamak için normal çöp kutularına göre daha fazla bölmeye sahip olan küllüklü çöp kovası modelleri etrafta izmarit birikiminin önüne geçecektir. Zarif tasarımlara sahip küllüklü çöp kovaları ayaklı veya yerden olmak üzere çeşitli alternatiflere sahiptir. 

Kapaklı Çöp Kovası Modelleri

Kullanıldığı alana bağlı olarak kötü kokuyu önlemek adına kapaklı çöp kovası modellerini tercih edilebilirsiniz. Kapaklı çöp kovaları sadece dağınıklığı ortadan kaldırmaz aynı zamanda potansiyel kokuların oluşmasını da önler. Doğru kullanıldığında ve düzenli olarak boşaltıldığında alanın temiz, düzenli ve hijyen olmasına yardımcı olurlar. 

Özgün Tasarımlara Sahip Çöp Kovaları Modelleri

Çevremizi temiz tutmak sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmenin ön koşullarındandır. Birçoğumuz yaşam alanlarına uygun bir çöp kovasının nasıl seçileceğinden emin olmayabiliriz. Sağlıklı bir hava solumak, sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemek ve yeşil bir dünya için özel olarak tasarladığımız çöp kovası modellerine göz atabilirsiniz. 

Ahşap Çöp Kovası Modelleri

Yenilikçi tasarımları uzun süre kullanılabilir hale getirmek amacıyla üretimini yaptığımız ahşap çöp kovası modellerimiz çevre dostudur. Üniversitelerde, alışveriş merkezlerinde, ofislerde, parklarda ve apartmanlarda dış mekan temizliği için rahatlıkla kullanılabilir özelliktedirler. Farklı bir görünüm için ağaç plakaların fırınlanması ve verniklenmesi ile modern bir hale dönüştürülen ahşap çöp kovası modelimiz ahşabın doğallığını uzun süre koruyabilmesi için elektrostatik boya ile güçlendirilmiştir. 

Döküm Çöp Kovası Modelleri

Sağlam, hafif ve paslanmaya karşı çok dayanıklı olan döküm çöp kovası modellerimiz alüminyumdan yapılmıştır. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanıma uygun döküm çöp kovalarımız mevcuttur. Yuvarlak veya dikdörtgen hazneli stillerin yanı sıra çoklu kapasite seçenekleri bulunan döküm çöp kovası modellerimiz alüminyum malzemeden yapıldığından kolayca temizlenebilir ve az bakım gerektirir. 

Dekoratif Çöp Kovası Modelleri

Alanın estetikliğini tamamlamak için dekoratif amaçlı tasarladığımız modeller bulunmaktadır. Bu modeller arasında dekoratif ahşap çöz kovaları fırınlanıp verniklenmektedir. Böylece klasik ahşap görünümü elde edilirken, ahşabın kısa sürede yıpranmasının önüne geçiyor, temiz tutmayı kolaylaştırıyoruz. 

Çelik Çöp Kovası Modelleri

Uzun süre kullanımı desteklemek için son derece güçlü çelik çöp kovası modelleri paslanmaz ve çizilmez özelliklere sahiptir. Açık alanlarda kullanıma uygun çelik borulu çöp kovalarını uygun fiyatlara satın alabilmek için hemen fiyat teklifi talep edebilirsiniz. 

Hafif Çöp Kovası Modelleri

Çelik borulu ve elektrostatik boya kullanılarak tasarlanan çöp kovalarımız hafif yapısıyla dikkat çekiyor. Dış mekan dekorasyonuna katkıda bulunurken, az yer kaplaması ve kolaylıkla taşınabilmesi nedeniyle hafif çöp kovası modelleri tercih ediliyor. 

Çevre Dostu Çöp Kovası Modelleri

Çevre dostu ahşap, döküm ve çelik kullanılarak tasarlanan çöp kovası modelleri ihtiyaçlarınıza uygun farklı boyutlarda sunulmaktadır. Seçeneklerimiz arasında her türlü dış mekana uyumlu modellere kolaylıkla rastlarsınız. Binanız, bahçeniz veya çalışma alanınız için en uygun çöp kovası modelinin hangisi olduğuna karar veremediyseniz 0 212 243 30 08 numaralı iletişim hattımızı arayarak bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Dayanıklı malzemesi ile çöp kovalarının uzun ömürlü olması sağlanırken, uzun süre yeni görünmesini sağlamak için her bir ürünümüzde elektrostatik boya kullanıyoruz. Böylece dış mekanlarınızda kullanacağınız çöp kovalarının bakımını en aza indiriyoruz. Güçlü ve sağlam olduğundan ürünlerimizde çelik veya alüminyum döküm malzeme kullanıyoruz. 

Dış Mekan Çöp Kovaları

Parklarda, otoparklarda, bina girişlerinde ve iş yerlerinde insanların çöpleri atabilecekleri bir çözüm üretmek önemlidir. Bunu sağlarken yüksek kaliteli, uzun ömürlü ve hoş görünüme sahip olması önceliğinizse ihtiyacınıza uygun en güzel dış mekan çöp kovalarını en uygun fiyatlara Yakan Aydınlatma’da bulabileceksiniz. Değişken hava koşullarına maruz kaldığında solmaya ve hasara dayanıklı, az bakım isteyen dış mekan çöp kovaları ilk tercihiniz olmalıdır. 

Hareket etmeyi önlemek için cıvatalı tabanlara sahip dış mekan çöp kovaları sağlam yapıları ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklılığı ile tercih edilmektedir. Çöp kovası modelleri arasında benzersiz tasarımları bulmanızı sağlayan firmamız en kaliteli ürünleri uygun fiyata online olarak satın almanızı sağlıyor. 

Şık ve Kaliteli Dış Mekan Çöp Kovaları

Otelinizin, restoranınızın veya bahçenizin dekoruna ve renk temasına uyum sağlayacak dekoratif çöp kovaları ile hizmetinizdeyiz. Birçok farklı rengi ve tasarımı ile arasından seçim yapacağınız modellerin tamamı üstün kaliteli olacak şekilde üretilmiştir. Yaşam alanlarınıza uygun çeşitli ebat, stil ve renkte çöp kutularımız bulunmaktadır. 

Elektrostatik boya kaplı alüminyum döküm çöp kovalarımız uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiştir. %100 yerli üretim olan dış mekan çöp kovaları Yakan Aydınlatma’da 2 yıl garanti ile hizmetinize sunuluyor. Ahşap, döküm veya çelik kasalı ve işlevsel özellikler ile donatılmış şık ve kaliteli dış mekan kovalarımızın her biri özgün tasarımlara sahiptir. Dayanıklı, bakımı kolay ve estetik açıdan hoş görünümlü çöp kovaları için web sitemizden veya 0 212 243 30 08 iletişim hattımızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Dış Mekanlar için En Güzel Çöp Kovaları

Her mimari stile uyacak dış mekan çöp kovası modellerimiz işçiliği ve benzersiz tasarımları ile geri dönüşüm ve çöp için kusursuz çözüm sunuyor. Modern görünümleri ve dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü yatırım olarak düşünülebilirler. Havaalanlarında, hastanelerde, otellerde, okullarda, ofislerde, devlet binalarında, parklarda, bahçelerde ve bina önlerinde kullanıma uygun bu çok yönlü çöp kovalarımız bakım gerektirmez ve düşük maliyeti ile sizleri memnun etmeye yeter. 

Yuvarlak, uzun, kısa, ahşap ve metal gibi çeşitli tasarımları ile gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmış çöp kovası modelleri kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede ürünlerin mümkün olduğunda uzun süre dayanması mümkün olur. Kötü kokuları kontrol altına alırken çöplerinizi sakladığınız çöp kovaları sade ve modern görünümleriyle oldukça zarif tasarımlardır.  

Kullanışlı ve Kompakt Çöp Kovası Modelleri

Dış mekanlar için çöp kovası veya geri dönüşüm kutusu seçerken kullanılan malzemeye, boyuta ve tasarımına dikkat edilebilir. İlk bakışta tüm çöp kovaları birbirine benzeyebilir. Ancak kaliteli ve hafif yapısıyla kullanışlı ve kompakt çöp kovaları her zaman ilk tercihiniz olmalıdır. 

Çöp kovası seçeneklerinin çeşitli kapasiteye veya boyuta sahip olduğunu söylemek mümkün. Hangi kapasiteye ihtiyaç duyduğunuzu çöp kutusunu kullanacak kişi sayısına göre karar verebilirsiniz. Her kapasiteye ve kullanım alanlarına uygun boyutta kullanışlı ve kompakt çöp kovası modelleri Yakan Aydınlatma’da sizleri bekliyor. 

Her türlü hava koşuluna dayanacak şekilde dayanıklı döküm ve çelik malzemeden yapılmış, üstleri kapalı veya açık olan çöp kovası modelleri dış mekanları temiz tutmak için idealdir. Göze çarpmayan atık yönetimi için dekoratif çöp kovaları tercih edebilirsiniz. Çeşitli stil ve renklere sahip dış mekan çöp kovası modelleri ile yaşam alanlarınızı temiz tutabilirsiniz. 

Dış Mekan Çöp Kovası Fiyatları

Uzun süre dayanacak şekilde üretilmiş olan çöp kovaları büyük çöpler dahil olmak üzere çeşitli boyutlara sahiptir. Restoran atıkları, yiyecek atıkları ve diğer tüm atıklar için uygun bir dış mekan çöp kovasına Yakan Aydınlatma’da ekonomik fiyata sahip olabilirsiniz. 

Çöp kovası fiyatları ürünün tasarımına, boyutuna, kullanım alanına ve işçiliğine bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Dış mekan çöp kovası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için beğendiğiniz bir ürünü adet sayısını belirterek fiyat alma sepetine atabilir, hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Dilerseniz 0 212 243 30 08 numaralı iletişim hattımızdan da ürün kodunu belirterek fiyat teklifi talep edebilirsiniz. 

Çöp Kovalarında IP44 Belgesi ve CE Belgesi Ne Demek?

IP44 ibaresinin yer aldığı ürünlerimiz su darbesine ve temasına karşı tam koruma sağlar. Uluslararası koruma kodu olan IP ve bu kodun yanındaki 44 rakamı ürünün her yönden gelen suya karşı koruma altında olduğunu gösterir. IP44 çöp kovalarının dış mekan kullanımı ve kötü hava koşulları için uygun, dayanıklı, su geçirmez ve ayrıca pas tutmaz özelliklere sahip olduğunun göstergesidir. CE belgesi ise ürünlerin Avrupa uyumlu performans ve güvenlik standartlarının tüm gereksinimlerini taşıdığını gösterir. Ürünler amacına uygundur ve can ve mal güvenliğini tehlikeye atmaz.