Dış Mekan Led Aydınlatma Armatürleri

Dış Mekan Led Aydınlatma Armatürleri

Evin içindeki yaşam alanı kadar dışındaki alanlarda aynı konforu yansıtacak düzenlemeler yapılabiliyor.  Bu süreçte tercih edilen dış mekan LED aydınlatma armatürleri evin dış görünümüne katkıda bulunurken aynı zamanda ekstra güvenlik sağlıyor. 

Sıcak sarılardan parlak beyazlara değişen tonlarda ve birbirinden şık gövde tasarımları ile dış mekan LED aydınlatma armatürlerini en cazip fiyatlarda sunuyoruz. Uzun süre dayanıklı ve az enerji kullanımı ile dış mekanlarda en çok tercih edilen %100 yerli üretim LED aydınlatma armatürleri için fiyat teklifi almayı unutmayın.

Bu kategori toplamda 30 ürün içeriyor.

Dış Mekanlarda Etkili Aydınlatma

Donanım, hava koşullarına dayanıklılık ve şık görünümü ile en iyi dış mekan aydınlatma armatür çeşitlerini bir araya getirdik. Dekoratif dış mekan aydınlatma ürünleri verandalara ve bahçelere farklı bir stil ve işlev getirecek. Güvenlik için yürüyüş yollarını ve merdivenleri aydınlatabilir, misafirleriniz için hoş bir karşılama sunabilirsiniz. İç mekandan dış mekana doğru renk geçişleri ile evinizden dışarıya eklektik bir görünüm ortaya çıkarmak mümkün.

Dış mekan LED aydınlatma armatürleri enerjiden ve maliyetten tasarruf etmeyi sağlar. Evinizin mimarisine bağlı olarak tercih edilebilecek birbirinden farklı dış mekan aydınlatma armatürlerimiz bulunmaktadır. Uzun ömürlü, enerji tasarruflu ve çevre dostu dış mekan LED aydınlatma çeşitlerimiz yolları ve bahçeleri aydınlatmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor. 

Açık hava etkinlikleri, eğlence, yeme ve diğer etkinlikler için mükemmel bir ortam hazırlamaya yardımcı dış mekan aydınlatmalarını uygun fiyata satın almak için hemen fiyat teklifi isteyin. Tüm dış aydınlatma koleksiyonumuz dekoratif düzeninize uyum sağlayacak çeşitliliğe sahiptir.  

Bütçe Dostu Dış Mekan Aydınlatma Armatürü

Enerji verimliliği ve kullanım ömrü göz önüne alındığında dış mekan aydınlatma armatürlerinde LED ampuller tercih ediliyor. Tercihiniz ister pratik çözümlerden ister dekoratif ürünlerden yana olsun LED ve güneş enerjili bütçe dostu dış mekan aydınlatma ürünleri ile bahçe görünümü önemli ölçüde değişir. Kaliteli ve şık görünümleri ile etkileyici aydınlatma seçeneklerimiz 2 yıl garantilidir. 

Dayanıklı yapısı, düşük bakımı ve enerji tasarrufu gibi özellikleri ile ön plana çıkan dış mekan aydınlatma armatürleri yol, bahçe ve basamak aydınlatması için evinizin veya iş yerinizin mimarisini ortaya çıkarmaya ve güvenliği sağlamaya yardımcı olacaktır. 

Kaliteli ve Sağlam Dış Mekan Aydınlatmaları

Yakan Aydınlatma olarak üretimini yaptığımız dış mekan Led aydınlatma ürünleri uzun yıllar zorlu hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Eviniz, iş yeriniz, kapalı otoparkınız, spor sahanız veya diğer her türlü dış mekanlarınızda kullanıma uygun aydınlatma armatürlerimiz ile dış mekan projenizi hayata geçirmenize yardımcı oluyoruz. 

Dış mekan LED aydınlatma armatürü siparişi verdiğinizde uzman bir elektrikçi tarafından ürün kurulumunun gerçekleşmesini sağlıyoruz. İster Showroomumuza gelerek isterseniz de web sitemiz üzerinden fiyat teklifi alabilir ve sipariş ettiğiniz ürünlere 2-7 iş günü içerisinde sahip olabilirsiniz.

Aydınlatma Armatürlerimizdeki IP Kodu Ne Anlama Geliyor?

Çoğu ürünümüzde fark edebileceğiniz gibi IP kodu yer alır. IP kodu (Ingress Protection Rating) elektrikli veya elektronik ekipmanların toz veya su girişine karşı korunduğu anlamına gelir. Koruma derecelerine göre IP harflerinin ardından iki haneli rakamdan oluşan kodlar bulunur. IP koruma derecesi olarak adlandırılan bu kod ürünün toz, su ve darbelere karşı koruma seviyesini gösteren uluslararası standardı ifade eder. 

CE Belgeli tüm aydınlatma armatürlerimiz uluslararası standartlara uygun, elektrikli ve elektronik ekipman muhafazalarının dış etkenlere, özellikle insan faktörü veya çevresel etkenlere (toz veya su) karşı yüksek dayanıklılık sunar. 

Yakan Aydınlatma olarak ürünlerimizin büyük bir kısmı yüksek yüzeyde korunmasını, dayanıklılığını ve zaman içinde sorunsuz çalışmasını sağlayan IP65 koruma derecesine sahiptir. Her bir koddaki  “6” rakamı toz geçirmez anlamına gelir. Ayrıca IP66 kodlu ürünlerimiz şiddetli su çarpmasına, IP67 kodlu ürünlerimiz geçici olarak suya daldırmaya ve IP68 kodlu ürünlerimiz ise tam ve sürekli suya daldırmaya karşı üstün korumalıdır. 

Dış mekan LED aydınlatma armatürleri arasından ihtiyacınıza uygun bir ürünü satın almak için her bir ürün açıklamasında yer verilen özellikleri inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Dilerseniz iletişim numaramızı arayarak kullanım amacınıza uygun ürünlerimizin hangisi olabileceği konusunda detaylı bilgi alabilir, hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Dış Mekan LED Aydınlatma Armatürleri ve Modelleri

Yakan Aydınlatma olarak %100 yerli üretimimiz olan dış mekan Led aydınlatma armatür çeşitlerini hizmetinize sunuyoruz. LED teknolojisini kullanıcısı ile ilk buluşturan üreticilerden biri olarak en kaliteli aydınlatma ürününü en ekonomik fiyatlara sunuyoruz. 

Kullanımı güvenli, uzun süre dayanıklı ve enerji tasarrufu sağlayan LED aydınlatma armatürler tasarrufu mümkün kılar. Hareket sensörlü bahçe aydınlatma ürünlerinden ön bahçe yol aydınlatmasına kadar hem masa üstü hem ağaca hem de yere monte edilebilir pek çok aydınlatma ürünü ile en iyi performansı uygun fiyata almanızı sağlıyoruz. Dış mekan LED aydınlatma armatür çeşitlerimizden bazılarını aşağıda sıraladık.

Yol Aydınlatma Armatürleri

Isıya dayanıklı, paslanmaz vidalı ve sertleştirilmiş temperli camı ile LED yol aydınlatma armatürlerimiz 80 W’tan 150 W’a kadar ampul gücüyle çalışan seçeneklere sahiptir. Alüminyum gövdesi ile oldukça şık bir tasarıma sahip olan yol aydınlatma modelleri dış mekan koşullarında güvenle kullanılabilir. 

LED’li Sokak Armatürleri

Sokaklar, bahçeler ve parklar için özel olarak geliştirilen LED sokak aydınlatma ürünleri ışık şiddetini artıran mercekli ve kırılmaz lensten üretilmiştir. Alüminyum gövdeli ve polyester toz fırın boyalı sokak aydınlatma lambalarının kurulumu da bakımı da oldukça kolay. Uzun ömürlü ve yüksek enerji verimliliği sağlayan LED sokak armatürleri bina cephesi, askeri bölge, fabrika, iskele ve reklam panosu gibi pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir. 

LED Aydınlatma Projektörü

Temperli camı ve sızdırmazlığı için silikon lastik contalar ile tasarlanan Led aydınlatma projektörleri şık bir görünüme sahiptir. Bu özellikleri ile oldukça dayanıklı olan aydınlatma projektörü modellerimize göz atarak dış mekanınızın hak ettiği dekoru ortaya çıkarabilirsiniz.  

LED Ağaç, Tabela Aydınlatma

Süs havuzu, reklam tabelası ve ağaç aydınlatması gibi pek çok alanda rahatlıkla tercih edebileceğiniz sehpalı modelimiz dış etkenlere karşı dayanıklı olmasının yanı sıra su altında kullanabilme özelliğine sahiptir. 

Bahçe Spot Armatürler

Saplamalı ve sehpalı gibi çeşitli seçenekleri bulunan bahçe spor armatür modelleri çelik konsollu ve temperli camı ile oldukça dayanıklı ürünlerdir. 

LED Yere Saplamalı Aydınlatma Lambası

Genellikle ağaç aydınlatmaları için tercih edilen yere saplamalı LED aydınlatma lambası dış mekan yerden aydınlatmalar için etkileyici bir çözüm sunar. 

Dış Mekan LED Aydınlatma Armatürleri ve Fiyatları

Zevklerinize göre tercih edebileceğiniz LED ışıklar Yakan Aydınlatma kalitesi ile sunuluyor. Dış mekan LED aydınlatma armatür fiyatlarımız model türüne (yol aydınlatma, sokak armatürü, aydınlatma projektörü, vb.), gücüne ve sağladığı ışık miktarına (lümen değerine), tasarımına ve daha pek çok faktöre göre değişkenlik göstermektedir.