Projektörler

Projektörler

Dış mekan aydınlatması yapılırken iç mekanlardaki aydınlatmalardan daha farklı yöntemler uygulamak gerekebiliyor. Dış mekanların daha geniş ve açık alanlar olması gibi sebeplerden dolayı aydınlatma ürünleri ile elde edilen ışık oranları bazı zamanlarda yetersiz kalabiliyor.

Aydınlatma ürünleri ile yetersiz kalan ışıkları güçlendirmek içi ise projektör ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Bahçe, park, stadyum ve çeşitli özel organizasyonlarda kullanabileceğiniz projektör ürünlerimiz aşırı sıcaklığa ve çevresel faktörlere karşı ekstra dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Bu kategori toplamda 11 ürün içeriyor.

Mevsim şartlarına bağlı kalmaksızın tüm dış mekanlarda kullanabileceğiniz projektörler ile ışığı istediğiniz noktaya doğrudan yansıtabilirsiniz. İnsan gözünü herhangi bir şekilde rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmış olan projektörlerimiz dekorasyonunuz içerisinde ön plana çıkartmak istediğiniz noktaları dışarıya en iyi şekilde yansıtabilmeniz için ideal ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Alüminyum malzemelerden tasarlanmış olan aydınlatma projektörleri dış kısımlarında elektrostatik boya malzemesine yer verilmiş olan projektörlerdir. Böylelikle tüm dış mekan koşullarına karşı dayanıklı bir hale getirilen projektörlerimizi aydınlatma ve dekoratif amaçlı olarak uzun yıllar boyunca tüm dış mekanlarınızda uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.