Bollard Duvar Ürünleri

Bollard Duvar Ürünleri

Teraslar, bahçeler, balkonlar ve otoparklarda ortamı aydınlatmayı sağlayan bollard aydınlatma armatürleri, geceleri dış mekanlarda zaman geçirenler için yeterli aydınlatmayı sağlayacaktır. Bu tür armatürler kullanıldığı alanın yalnızca belirli kısımlarını vurgulama eğilimindedir. 

Duvara monte bollard aydınlatma modelleri bir yolu aydınlatmanın yanı sıra bir yapının mimari özelliğini vurgulamak, basamak veya kaldırım gibi tehlikeli yerleri aydınlatmak için tercih edilebilir. Bollard aydınlatmalar evinizin dışı aydınlatmak ve görsel olarak ortama efekt eklemek için mükemmel aydınlatma seçenekleridir. 

Yakan Aydınlatma koleksiyonumuzda yer alan %100 yerli üretim bollard aydınlatma modelleri arasından seçiminizi yaparak ışığın uygun alana dikkatli bir şekilde yerleştirilmesi ile geceleri bahçenize hayat verebilirsiniz. Hava karardıktan sonra size rehberlik edecek olan birbirinden farklı tasarım ve özellikleri ile bollard aydınlatma modelleri Yakan Aydınlatma’da sizleri bekliyor. 

Bu kategori toplamda 37 ürün içeriyor.

Bollard Aydınlatma Nedir?

Bollard aydınlatma armatürleri dikey bir direk içine yerleştirilmiş bir tür dış mekan aydınlatması olarak bilinir. Bollard terimi ışığın içine alındığı dikey direğin şeklini ifade eder. Bu bahçe aydınlatma direkleri sayesinde aydınlatma ışığı duvara veya başka alanlara monte edilebilir. Dış mekan ışıklandırmada sıklıkla kullanılır. 

Aydınlatmada Şıklık Yaratan Tasarımlar 

Bahçe aydınlatma direklerinden daha kısa olan bollard aydınlatma armatürleri yüksek kalitede, modern ve estetik görünüme sahiptir. Genellikle dış mekanlarda kullanıldıklarından hava koşullarına ve aşınmaya karşı dayanıklıdırlar. Kötü hava koşullarında toz ve su geçirmezler. Üstün kalite ve yapıya sahip olan bollard aydınlatma armatürlerinin montajının uzman bir elektrikçi tarafından yapılması tavsiye edilir. Geceleri güvenliği sağlayan bu ürünler şık tasarımları ile kullanıldıkları alanlara muhteşem bir görünüm kazandıracaktır. 

Dış Mekan Bollard Aydınlatma Armatürleri

Dış mekanları aydınlatmanın modern ve şık bir yolu olan bollard aydınlatma armatürleri ışığı aşağı ve yanlara doğru tutma özellikleri sayesinde gözleri yormadan son derece işlevsel bir aydınlatma sunarlar. Modern bir tasarıma sahip olan bollard aydınlatma modelleri minimal görünümü ile ortama hoş bir görünüm kazandırırlar ve enerji tasarruflu LED ampuller ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştırlar. 

Bollard armatürleri yalnızca binanın dışını güzelleştirmek için kullanılabildiği gibi ortamı aydınlatma ve güvenliği sağlamak için de tercih edilebilirler. Yakan Aydınlatma olarak farklı tarz ve tasarımlara sahip çeşitli bollard aydınlatma modelleri tasarlıyor ve beğeninize sunuyoruz. Tüm ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır. Kaliteli ve dayanıklı bollard aydınlatma modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 0 212 243 30 08 numaralı iletişim hattımızı arayabilirsiniz.  

Modern Bollard Aydınlatma Modelleri

Enerji tasarruflu LED çözümleri ile dekoratif ve modern bollard aydınlatma modelleri evinizi daha güzel ve güvenli bir yer haline getirecek ürünlerdir. Özenle tasarladığımız modern dış mekan aydınlatma seçenekleri ile evinizin dışının da içi kadar şık bir görünüme kavuşması mümkün. Yakan Aydınlatma olarak her zevke ve bütçeye uygun dış mekan duvar lambaları ve aydınlatma çözümleri sunuyoruz. Dış duvar bollard bahçe aydınlatma armatürlerimiz neme ve suya karşı dayanıklıdır.  

Yakan Aydınlatma olarak ideal dış mekan duvar aydınlatma ürünleri konusunda en iyi hizmeti alabilmeniz için tüm hızıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Online alışveriş sitemizde yer alan modelleri inceleyerek dış mekan aydınlatma seçeneklerimizi yakından keşfedebilirsiniz. 

Bollard aydınlatma modellerimiz merdiven ve patika gibi düşme veya kayma ihtimalinin yüksek olduğu mekanlarda, iç dekorasyonda ve binaların veya bahçelerin dış aydınlatmasında yararlanmak için tercih edilebilir. Minimal, kompakt, zarif ve yüksek kalite standartlarında bollard aydınlatma armatür seçenekleri için web sitemizi incelemeyi ve fiyat teklifi almayı unutmayın. 

Bollard Aydınlatma Fiyatları

Son teknoloji kullanılarak yenilikçi tasarımların yer aldığı Yakan Aydınlatma bollard aydınlatma modelleri işlev, şekil ve renkleri ile peyzaj söz konusu olduğunda tasarımcılara ilham verici seçenekleri içeriyor. Yüksek verimli LED aydınlatma üniteleri ile bütçe dostu uygulamalar sunuyor ve tasarladığımız ürünleri her zaman üstün kalitede sunmaya önem veriyoruz. Eşsiz bir aydınlatma performansı ile çeşitli mimari uygulamalar için ideal olan bollard aydınlatma fiyat bakımından da oldukça makul seçenekler sunmaktadır. 

Alüminyum gövde, çelik kollar ve akrilik cam gibi malzemelerden üretilen ve oldukça kaliteli olan bollard aydınlatma armatürlerinin bakımı da oldukça kolaydır. Bu sayede ürününüzü uzun süre bakım maliyeti olmadan kullanmanız mümkün olacaktır. Tasarladığımız bollard aydınlatma modelleri yumuşak ışık dağılımı ile evlerin girişleri, terasları, bahçeleri ve otoparkları için oldukça ideal ürünlerdir. 

Bollard aydınlatma fiyatları düşük elektrik maliyeti de göz önüne alındığında oldukça ekonomik aydınlatma seçenekleridir. Birbirinden farklı tasarımlar sunarak her bütçeye uygun modeli satın almanızı sağlıyoruz. Bollard aydınlatma fiyatları hakkında bilgi almak için beğendiğiniz ürünü veya ürünleri fiyat alma sepetine ekleyebilir veya 0 212 243 30 08 iletişim numaramız ile irtibat kurabilirsiniz.