Performans ve enerji verimliliği bakımından dış mekanlarda kullanılan aydınlatma ürünlerini uygun fiyata bulabileceğiniz Yakan Aydınlatma fiziksel yapıları ve estetik görünümleri ile en iyi fırsat ürünlerine hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. 

Ürünlerimiz %100 yerli üretimdir ve TSE onaylıdır. Bahçe aydınlatması için aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok çeşit bulunmaktadır. Bazıları elektrik prizine ihtiyaç duyan sistemlerken bazıları ise farklı kaynaklardan (güneş enerjisi gibi) güç alır. 

Eksiksiz ve profesyonel kurulum desteği ile bahçe aydınlatma fiyatları için 0 212 243 30 08 iletişim hattımızdan veya online web sitemizden teklif alarak hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.  

Bahçe Aydınlatma Sistemleri

Bahçe aydınlatma sistemleri ve ürünleri bir binanın, bahçenin veya bir nesneyi çevreleyen alanın estetik çekicilik kazanması veya güvenlik önlemi için tercih ediliyor. Güvenlik önlemi yalnızca caydırma amacıyla değil aynı zamanda yolunuzdaki engelleri ayırt etmenize izin veren sistemleri de içerebilir. 

İster güvenlik isterseniz de yalnızca tasarımı için olsun en kaliteli bahçe aydınlatma sistemlerini üreterek en uygun fiyata satın almanızı sağlıyoruz. Web sitemize göz atarak bahçe aydınlatma ürünleri arasında tercihte bulunabilir, kurulum ve montaj hizmetleri hakkında bilgi almak iletişim numaramızdan Yakan Aydınlatma ile irtibat kurabilirsiniz. 

Birbirinden farklı avantajı ve donanım özellikleri bulunan bahçe aydınlatma sistemlerinden bazıları aşağıda verilmiştir. İhtiyacınıza uygun seçeneklerden uygun fiyata yararlanmak ve ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler bulmak için Yakan Aydınlatma ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bahçe Aydınlatma Direkleri

Bahçe ve avlu için bahçe aydınlatma direkleri potansiyel ışık kirliliğini önleme ve azaltma konusunda oldukça etkili ürünlerdir. Açık alanları en verimli ve en başarılı şekilde aydınlatmada önemli yere sahiptir. Bahçenize dekoratif bir görünüm katan zarif bahçe aydınlatma direkleri oldukça dayanıklıdır. Bahçe aydınlatma direkleri uzun ömürlüdür ve bahçenizi, balkonunuzu veya terasınızı aydınlatmak için idealdir. 

Yüksek Bahçe Aydınlatma Direkleri

Yürüyüş yolları, otopark, park, bahçe ve sokaklar gibi yaşam alanlarını aydınlatmada yüksek bahçe aydınlatma direkleri kullanılır. Çelik gövdeli, akrilik veya sertleştirilmiş temperli cam gibi özellikleri ile oldukça dayanıklı olarak ürettiğimiz yüksek bahçe aydınlatma direkleri dış mekanlarda uzun ömürlü kullanım sağlar. 

Çim Üstü Aydınlatma Direkleri

Çelik borulu, döküm altlı veya poldyamid (bir tür dayanıklı endüstriyel plastik) gibi çeşitli malzemelerden üretilen çim üstü aydınlatma direkleri dayanıklı ve kaliteli olması sayesinde uzun yıllar kullanım ömrü sunar. Hem görünüm hem de işlevsel bakımdan pek çok avantaj sunan çim üstü aydınlatma direkleri çimlerin üzerine dikilerek bahçelerde geçiş yollarını aydınlatmada kullanılır. 

Döküm Bariyerler

Bahçe, sokak ve park gibi dış mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz döküm bariyerler hafif yapısıyla kullanıcısına kolaylık sağlıyor. Oldukça kaliteli ve üzerindeki motiflerle şık bir tasarıma sahip döküm bariyerler siyah ve bakır görünümlü olmak üzere çeşitli seçeneklere sahiptir. 

Ampuller

Bahçe aydınlatma için tercih edilecek aydınlatma armatürlerinin her biri farklı Watt ampuller ile kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Önerilen W’ta düşük enerjili ve doğa dostu ampullere uygun fiyatları ile Yakan Aydınlatma’da kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Yerli üretim, kaliteli ve modern tasarıma sahip ampul modellerimiz arasından zevkinize göre ve bahçe armatörüne uygun voltajda ampul için fiyat teklifi almayı unutmayın. 

Aksesuar/Yedek Parçalar

Bahçe aydınlatma ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Tamamen yerli üretim olan ürünlerimiz uzun süre kullanım için kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Zamanla aşınan veya herhangi bir sebeple zarar gören bahçe aydınlatma ürünleri için yedek parça satışımız bulunmaktadır. Seperatör, sıvama şapka, aydınlatma askısı, aydınlatma borusu, fener, direk ve armatür gövdesi gibi pek çok aksesuar ve yedek parçayı uygun fiyata Yakan Aydınlatma’da bulabilirsiniz.  

Projektörler

Belirli bir alana odaklanmak için döndürülebilen ve ayarlanabilir ışığa sahip projektörler yere, duvara, ağaca ve direğe monte edilebilir veya masa üstü olarak kullanılabilir. Sabit bir nesneye ışık tutmak, parklar, oyun alanları, otoparklar, spor sahaları ve bahçeler gibi geniş alanları aydınlatmak için kullanılırlar. Karanlık alanları ışıkla aydınlatan projektörler bahçe dekorasyonunun en sevilen ürünlerindendir. Kayma, takılma ve düşmeye neden olabilecek potansiyel tehlikeleri önlemeye yardımcı olur. 

Bahçe Aydınlatma Armatürleri

Geceleri bina ve bahçe özelliklerini vurgulayan aynı zamanda güvenliği artıran, estetik açıdan hoş bir aydınlatma tasarımı sunan bahçe aydınlatma armatürleri her ihtiyaca uygun seçenekleri ile Yakan Aydınlatma’da uygun fiyatları ile hizmetinize sunulmuştur. 

Yol Aydınlatma

Yürüyüş yolları, basamaklar, bahçe yatakları ve havuz çevresinde kullanılan yol aydınlatma armatürleri gezinmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Aynı zamanda peyzaj yatağı gibi evin bazı alanlarını vurgulamak için kullanılırlar. Genellikle düşük voltajlı veya solar LED seçeneklere sahiptir. 

Duvara Monte Bahçe Aydınlatma Aplikleri

Direksiz, doğrudan duvara kurulum için tasarlanmış duvara monte bahçe aydınlatma aplikleri bağımsız aydınlatma armatürleridir. Bir binanın etrafını aydınlatmak için kullanılırlar. Pek çok farklı tasarıma sahip Yakan Aydınlatma duvar bahçe aydınlatma aplikleri hava koşullarına karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. 

Direğe Monte Bahçe Aydınlatma Aplikleri

Yaygın olarak sokaklarda ve açık otoparklarda kullanılan direğe monte bahçe aydınlatma aplikleri geniş alana aydınlatma sağlar. Geniş bir alanı aydınlatmak söz konusu olduğunda direğe monte bahçe aydınlatma aplikleri veya ağaç fenerleri tercih ederek görüntü kirliliğini en aza indirmek mümkün. 

Hareket Sensörlü Işıklar

Yanından bir şey geçtiğinde hareket sensörü yanan ve belirli bir süre boyunca aydınlatmanın devam etmesini sağlayan bu aydınlatma özelliği güvenlik için oldukça sık tercih edilen bir üründür. Bahçe girişleri ve çıkışları, yürüyüş yolları ve garajlar gibi alanlarda kullanımı yaygındır. Işık kısa süreli açık kaldığından enerjiden tasarruf sağlar.  

Spot Işıkları

Güvenlik, yön bulma ve estetik amaçlar için spot ışıkları belirli bir alanı vurgulamaya yardımcı olur. Bahçe aydınlatma modeli olarak kullanıcısına çok yönlü kullanım sunar. Yatay ve dikey olarak kullanıma uygundur. Yer aydınlatmanızı giriş yolları, mimari öğeleri vurgulama, havuz çevresi gibi alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Solar Aydınlatma Ürünleri

Güneşin enerjisiyle çalışan solar aydınlatma ürünleri bir güneş paneli kullanılarak güneş ışığını enerji olarak emen ve depolayan armatür içindeki bir pil kombinasyonundan yararlanırlar. Güneş enerjili solar aydınlatmalar çevre dostu, kurulumu kolay ve düşük enerji maliyeti ile bütçe dostu çözümler sunar. 

Bahçe Aydınlatma Fiyatları

Bahçe aydınlatma ürünleri çok çeşitli özelliklere ve tasarımlara sahiptir. Hemen her bütçe için ideal birçok ürün grubu mevcuttur. Bahçe aydınlatma fiyatlarına etkiyen başlıca faktörler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Aydınlatma ürünlerinin ve sistemlerinin tasarımı
  • Aydınlatma armatürlerinin ışık şiddeti (lümen olarak ifade edilir ve aydınlatma sisteminin gücü ile doğru orantılıdır)
  • Aydınlatma armatürlerinin ne kadar alan üzerinde etkili olduğu
  • Aydınlatma ürünlerinin marka ve modeli
  • Aydınlatma ürünleriyle birlikte gelen diğer bileşenlerin özellikleri (aydınlatma direği, güneş enerji sistemi, vb.)

2022 yılının en trend bahçe aydınlatma armatürleri ve bahçe aydınlatma sistemleri için sitemizdeki ürün gruplarına göz atabilirsiniz. Bahçenizi süsleyecek, ideal aydınlatmayı sağlayacak ve ışık kirliliğini en aza indirecek ürünler için Yakan Aydınlatma’yı tercih edebilirsiniz. Bahçe aydınlatma fiyatları ve özel teklifler için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bahçe Aydınlatma Ürünlerinin Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dış mekan aydınlatma için ideal bir ürün seçmek için bazı hususları göz önünde bulundurmanız gerekir. Aydınlatma amacınız, doğru ışık türü, aydınlatmanın konumu, kaç adet armatüre ihtiyacınız olduğu ve bütçeniz, bu hususların başında geliyor. 

Amacınızı Belirleyin

Tercih edeceğiniz aydınlatma sisteminizden beklentiniz nedir? Bahçenizin bazı görsel özelliklerini ön plana mı çıkarmak istiyorsunuz yoksa iyi aydınlatılmış bir alan mı oluşturmak istiyorsunuz?

Aydınlatmayı ne amaçla kullanmak istediğinize bağlı olarak ideal bir dış mekan armatürü seçebilirsiniz. Bazı aydınlatma türleri sadece güvenlik için kullanılırken, bazıları yeterli aydınlatmayı sağlamayı amaçlamaktadır. 

Doğru Işık Türünü Seçin

Seçtiğiniz ışık türü, bahçe aydınlatmanızın genel görünümü ve hissi üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. Bahçenizin belirli özelliklerini öne çıkarmak istiyorsanız, projektörler veya gömme ışıklar iyi bir seçenek olabilir. Daha ince bir etki için güneş enerjisiyle çalışan ışıkları veya LED'leri tercih edebilirsiniz. Sadece güvenli ve iyi aydınlatılmış bir alan arıyorsanız, her türlü bahçe armatürü işinizi görecektir.

Aydınlatma Armatürleri için Uygun Bir Yer Seçin

Bahçe aydınlatma ürünlerinin konumunu seçerken, ışığın nasıl kullanılacağını göz önünde bulundurun. Belirli dekoratif özellikleri vurgulamak için bir ürün temin etmek istiyorsanız, ışığın konumunu bu dekoratif özellikleri ortaya çıkaracak şekilde belirlemelisiniz. Eğer amacınız genel aydınlatma ise, ışıkları en görünür yerlere konumlandırmalı ve en çok ışık yayan alana monte etmeniz mantıklı bir işlem olacaktır. 

Işıklarınız için Doğru Watt ve Voltaj Değerlerini Belirleyin

Düşük voltajlı ışıklar kullanıyorsanız, bunun için fazla endişelenmenize gerek yok. Buna karşın yüksek voltajlı ışıklar kullanıyorsanız, güvenli olduğundan emin olmanız gerekir. Kendi bahçe aydınlatmanızı kurmayı planlıyorsanız, kablolamayı önceden yapmanız daha uygun bir işlem olacaktır.Eğer elektrik tesisatı konusunda uzman değilseniz, profesyonellerden yardım almanız işinizi kolaylaştıracaktır.  

Bütçenize Uygun Bir Bahçe Aydınlatma Ürünü Satın Alın

Dış mekan bahçe aydınlatması için alışveriş yaparken fiyatları karşılaştırmak ve en iyi teklifi bulmak önemlidir. Çok sayıda farklı türde bahçe lambası mevcuttur, bu nedenle ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulmak önemlidir.