Siparişinizdeki ürün/ürünleri iade etmek için;

Gönderilen koli/paketinizde herhangi bir hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa; lütfen gönderiyi teslim almayın. Kargo veya Ambar bize geri dönecek ve gerekli işlem yapılacaktır.

Kargo yetkilisinin tanıklığında, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik ve hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılmasında çok önemlidir. kargoyu teslim aldıktan saatler sonra yapılan eksik ve/veya hasar bildirimleri tutanak olmadığı için ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

İnceleme birimi tarafından incelenen ürünlerin iadesi kabul edilirse, iade ederken ürün için tarafımızca düzenlenmiş olan tüm fatura nüshaları ile birlikte bir adet ek iade talep dilekçesi iletmeniz gerekmektedir. Dilekçeniz içerisinde iade sebebinizi belirtmeniz gerekmektedir. 

ÖNEMLİ: Ürünü tarafımıza iade etmeden önce bizi arayarak iade sebebinizi bildirmenizi rica etmekteyiz, kimi zaman ürün kullanımı ile ilgili bilgi eksikliğinden kaynaklı problemler olabilmektedir.

İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZIN ASLI İLE GÖNDERİNİZ!

-İade edilmek istenen ürünlerin tüm kargo masrafları alıcıya (müşteriye) aittir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

İadeler

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş veya başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka teknik destek alarak sipariş vermelisiniz.

Özel ölçülerde üretilen ürünlerin iadesi bulunmamaktadır.

Sevkiyattan kaynaklanan hasarlar garanti kapsamında değildir.

İade İşlemleri

Yukarıda belirtilen şartlara uyan iadenizi;bizi arıyarak, ürünün orjinal ambalajının hasar görmesini önleyecek şekilde paketleyerek tarafımıza gönderdikten sonra iadeniz ulaştığında İade bölümü tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ila 7 gün arasında değişmektedir. İade departmanı tarafından incelenen iadeniz için sizinle irtibat sağlanarak, tercihinize göre yeni ürün gönderimi, para iadesi veya hediye çeki oluşturulması işlemlerinden biri gerçekleştirilir. 

NOT: YUKARIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI SAĞLAMAYAN İADELER KESİNLİKLE ALINMAYACAKTIR VE TARAFINIZA TEKRAR AYNI ŞEKİLDE GÖNDERİMİ SAĞLANACAKTIR.