Set Üstü Aydınlatma Ürünleri

Set Üstü Aydınlatma Ürünleri

Evlerin mimari özelliklerini ortaya çıkaran ve bahçenize büyülü bir görünüm kazandıran bahçe set üstü aydınlatma modelleri ile çekici bir dış mekan dekorasyonu ortaya koyabilirsiniz. Bahçe set üstü aydınlatma armatürleri güvenliğin önemli olduğu tüm geceden günün en erken saatlerine kadar ihtiyaç duyulan aydınlığı ortama kazandırmada etkilidirler. Bahçe set üstü aydınlatma modelleri hem ortam ışığı hem de güvenlik amacıyla tercih edebilirsiniz.

Bu kategori toplamda 145 ürün içeriyor.

Güneş battığında bahçenizi ve evinizin dışını aydınlatmaya yarayan bahçe set üstü aydınlatma sistemleri ile genel bahçe tasarımınıza önemli katkılarda bulunmanız mümkün. Doğru aydınlatmayı seçerek bahçenizin hoş görünmesini sağlarken, stratejik yerleşim yaparak da bahçenizin belirli yerlerini güvenlik amacıyla aydınlatabilirsiniz. 

Açık havada yemek yemekten, misafir ağırlamaktan ve geceyi bahçenizde kitap okuyarak geçirmekten mutluluk duyuyorsanız veya bahçenizin geceleri dekoratif görünmesini istiyorsanız, Yakan Aydınlatma olarak beğeninize sunduğumuz bahçe set üstü aydınlatma modellerimizi inceleyebilirsiniz. Bahçe dekorasyonu için alacağınız pek çok bahçe set üstü aydınlatma modelleri ile dış mekanınızı aydınlatabilirsiniz. 

Uzun Ömürlü Bahçe Set Üstü Aydınlatmalar

Aydınlatmalar bahçenin, balkonun, terasın ve binanın peyzaj özelliklerinden mümkün olan en iyi şekilde yararlanmayı sağlarken, özellikle dış mekanların görüntüsüne önemli ölçüde katkıda bulunabilirler. Açık alanlarda kullanılan aydınlatmaların kapalı alanlara oranla hava koşullarında dayanıklı olması beklentisinde olduğunuzu biliyoruz. 

IP44 Sertifikalı bahçe set üstü aydınlatma modellerimiz yağmur suyu ve herhangi bir şekilde su çarpmasına karşın korumalıdır. Kaliteli yerli ürünleri tüketici ile buluşturan firmamızın tasarladığı set üstü aydınlatmaları güneş ışınlarından korunması için özel olarak güçlendirilmiştir. Uzun ömürlü, bakım ve boyama gerektirmeyen ürünlerimiz 2 yıl Yakan Aydınlatma garantisi ile hizmetinize sunulmaktadır. 

Evinizin ve bahçenizin estetik çekiciliğini artırmak, görsel algısını öne çıkarmak ve güvenliği sağlamak için set üstü aydınlatma modellerimizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Dışarıyı karanlıkta bile yaşanabilir hale getiren ürünlerimiz stil, tasarım, tarz ve görünüm bakımından çeşitlilik göstermektedir. Bu durum sizlere farklı tip ve modeller arasından seçim yapabilme imkanı tanıyacaktır. 

Dış Mekan Set Üstü Aydınlatma Modelleri

İşlevsel ve dekoratif formu ile dış mekan aydınlatmasında ileri bir dalga etkisine sahip set üstü aydınlatma modellerinden bazıları ortam ışığı bazıları ise belirli alanlara yönlendirilmiş ışık olarak kullanılır. Bu modeller evinizin dış cephesine uyum sağlayacak çok sayıda seçeneğin arasından evinizin görünümünü iyileştirirken, güvenlik faktörünü de ileriye taşırlar. 

Garaj, merdivenler, güverte ve yürüyüş yolları gibi alanların aydınlatılması söz konusu olduğunda uygun fiyatlara temin edebileceğiniz dış mekan aydınlatma modelleri arasından seçiminizi yapabilir ve teklif sepetinden detaylı bilgi almak için formu doldurarak firmamıza iletebilirsiniz. 

Aydınlatma stilini belirlemek için bahçenizin mimarisine dikkat edebilir ve kişisel tercihlerinizi öne koşabilirsiniz. Şık ve modern veya klasik olmak üzere seçim yapabileceğiniz çok sayıda stilde ve tasarımda aydınlatma ürünleri için Yakan Aydınlatma web sitemizi takip etmeyi sürdürebilirsiniz.  

Bahçe Kazıklı Aydınlatma Ürünleri

Birbirinden farklı stilleri ve tasarımları ile dikkat çeken kazıklı aydınlatma ürünlerimiz dış mekanlarda uzun süre kullanım ömrü için Polyamid6 yani endüstriyel mühendislik plastiği ile tasarlanmıştır. Güçlü aydınlatma seçenekleri ile park, bahçe ve sokaklarda rahatlıkla kullanılabilir kazıklı aydınlatma ürünleri aynı zamanda farklı hava koşullarına ve güneşe karşı üstün korumaya sahiptir. 

Bahçe duvarına monte edilen set üstü aydınlatmanın yanı sıra aydınlatma ihtiyacınızı göz önünde bulundurarak kazıklı aydınlatmalar tercih edebilirsiniz. Seçim yaparken aydınlatmaya ihtiyacınızın nedenlerini belirlemeniz önemlidir. Bahçe duvarına veya bahçe dışında zemine monte edilebilir seçeneklerimiz ile bahçe dekorunuzu kolaylıkla tamamlayabileceksiniz.  

Dekoratif Set Üstü Bahçe Aydınlatmaları

Bahçe aydınlatmasında dış mekan düzeninin dengesi söz konusu olduğunda ışık ve gölge arasındaki etkileşim oldukça önemlidir. Doğru konumlandırma ve tercih edilen aydınlatma ürününün kullanım özellikleri ile bir perspektif ortaya çıkarabilir, ortamın doku, renk ve yapısını iyileştirebilirsiniz. 

Hava karardıktan sonra bahçenizde rahat bir şekilde hareket edebilmenizi sağlamak, basamakları kolaylıkla kullanmak ve hatta dışarıda yemek vermeye kadar aydınlatma ihtiyaçları farklılık gösterebiliyor. Bunların yanı sıra ortam dekoru için bahçe içerisindeki ağaçları ön plana çıkaracak pek çok aydınlatmalar ve armatür modellerimiz bulunmaktadır. Tamamen estetik bir amaç doğrultusunda geliştirdiğimiz dekoratif bahçe aydınlatma modellerimizi veya ortam ışıklandırmasında güçlü bir etki için işlevsel set üstü bahçe aydınlatmalarımızı inceleyebilirsiniz. 

Dayanıklı Set Üstü Armatür Modelleri

Bahçenizi içeriden ve dışarıdan daha iyi görebilmeniz için en iyi aydınlatma fikirleri Yakan Aydınlatma’da sizleri bekliyor. En yeni modellerden, pratik tasarımlara kadar tercihiniz ne olursa olsun dayanıklı set üstü armatürlerimizi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizi belirtmek isteriz. Karanlık çöktüğünde ön kapının çevresini aydınlatmak veya oturma alanlarını ve bitki veya ağaçları vurgulayarak ışıltılı bir ortam hazırlamak gibi farklı ihtiyaçlara çözüm bulmak için set üstü armatür modelleri tercih edilebiliyor. 

İyi yerleştirilmiş aydınlatma ile bahçenizin bazı bölümlerini vurgulamak, yolları ve sınırları belirlemek mümkün. En iyi ambiyansı yakalamak için duvarlara, çitlere, basamaklara, ağaçlara, veranda kenarlarına ve suya derinlik katacak birbirinde farklı bahçe armatür modellerinden bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Çekici bir görünüm için yemek masası üzerinde veya bahçenin giriş ve çıkışlarına yakın yerlere aydınlatma ekleyebilirsiniz. 

Enerji Verimini Üst Seviyeye Taşıyan Aydınlatmalar

Yüksek enerji verimliliği sağlayan ve uzun ömürlü olmaları nedeniyle enerji tasarruflu ampuller ile çalışan aydınlatma ürünlerimiz, dış mekanlarda aydınlatma için çeşitli seçenekler ile beğeninize sunuluyor. Pratik ve işlevsel bahçe set üstü aydınlatmalar evinizin, bahçenizin ve balkonunuzun etrafında kullanılabilir. Güvenlik veya ihtiyaç anında aydınlatma için hareket sensörlü duvar aydınlatmaları da tercih edilebilir. 

Evin görünümü ve genel hatları ile uyumlu olması beklenen dış mekan aydınlatmaları için seçenekler arasında elips, kare, prizmatik, şapkalı, küp, uzun ve yuvarlak tasarımların olduğunu söyleyebiliriz. Bunların yanı sıra gül, incir ve çilek gibi çeşitli glop tasarımları ile benzersiz set üstü aydınlatmalarımız bulunmaktadır. 

Bahçe Duvar Üstü Aydınlatma Seçenekleri

Duvar üstü aydınlatma modelleri hem estetik hem de işlevsel özellikleri bakımından tercih ediliyor. Ön kapınızı veya avlunuzu aydınlatmak için zarif tasarımlarıyla dış mekan fenerlerimiz geleneksel tasarımlarımızın başında geliyor. İster bir verandayı isterseniz de havuz alanını aydınlatmak için olsun bahçe duvar ışıkları en kullanışlı seçenek olacaktır. IP44 derecesine sahip aydınlatma armatürlerimiz hoş görüntülerinin yanı sıra oldukça sağlam ürünlerdir.

Özel olarak tasarlanan bahçe duvar üstü aydınlatmaları mimari özellikleri ve yapı malzemeleri ile bahçenin, girişin ve binanın doğal görünümünü en iyi şekilde ortaya çıkaracaktır. Tasarım detayları ve işçiliği ile her tarza ve stili uyum sağlayan ürünler Yakan Aydınlatma’da. Neme ve suya dayanıklı bahçe set üstü aydınlatmalarımız uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli ürünlerdir. Farklı stil ve işlevlere sahip çeşitli dış mekan aydınlatma ürünlerimiz arasından ihtiyacınıza uygun bir modele mutlaka rastlarsınız. 

Dış mekanda karşılaşılabilecek ıslak ve nemli suya karşı dayanıklı ve güvenli olan, gömme veya fener tarzı aydınlatma ürünlerinin yanı sıra kapı zili, posta kutusu ve kapı numarası gibi alanları vurgulayacak aydınlatma seçenekleri için Yakan Aydınlatma’yı tercih edebilirsiniz. 

Duvar Aydınlatma Ürünlerinde Birbirinden Farklı Işık Kontrol Seçenekleri

Dış mekan duvar aydınlatması için sayısız tarzda modeller olduğu gibi ışık kontrolleri de farklı alternatiflere sahiptir. Örneğin hareketi algıladığında otomatik olarak açılan hareket sensörlü armatürler güvenlik ve emniyet için idealdir. Işık seviyesini kontrol etmeyi sağlayan veya hava karardığında devreye girip ve tekrar aydınlandığında kapanan sistemler ise enerji verimliliğini üst safhaya taşıyor. Işığı bir yere odaklayarak parlamayı ortadan kaldıracak armatürler ise Yakan Aydınlatma farklı ile sunuluyor. 

Hem dekoratif hem de işlevsel aydınlatma ihtiyacını karşılayan bahçe set üstü aydınlatmalar birçok farklı stil ile Yakan Aydınlatma web sitemiz aracılığıyla beğeninize sunuluyor. Akrilik cam ve dış mekan koşullarından etkilenmeyi en aza indirmek için Polyamid6 malzemeden üretilen aydınlatmalarımız güneş ışınlarından etkilenmemesi için UV katkısı ile üretilmiştir. Kendinden boyalı olması ürünlerin bakımını kolaylaştırır. Aşınma ve darbeye karşı dayanıklı olan set üstü aydınlatmalar dış mekan koşullarında en iyi performansı almayı sağlayacaktır. 

Modern Dış Mekan Set Üstü Aydınlatmalar

Geometrik tasarımlı ve zarif kaplamalı modern dış mekan set üstü aydınlatmalar ince profilleri ile duvarda hoş bir ışık dalgası oluşturacak etkiye sahiptirler. Dış mekanlarda belirli alanları vurgulamak, ışığı yola veya belirli bir noktaya yönlendirmek için bahçe duvar lambası en doğru tercih olabilir. Işık kirliliğini en aza indirmek için gömme aydınlatmalar ise en iyi seçimdir. 

Veranda, balkon veya bahçe gibi açık alanları daha yaşanabilir kılmak için alışverişi zevkli hale getiren Yakan Aydınlatma keyifli akşamlar için alanı en iyi şekilde aydınlatacak koleksiyona sahiptir. Çevre dostu, enerji tasarruflu ve pratik bahçe set üstü aydınlatma modelleri için web sitemizde yer alan koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz. 

Bahçe Set Üstü Aydınlatma Fiyatları

Otantik, özgün, modern ve ayrıcalıklı tasarımlar ile bahçe dekorasyonu fikrinize ilham verecek bahçe set üstü aydınlatma modellerimiz kişisel tercihleriniz ile uyumlu olabilecek birbirinden farklı alternatifler sunmaktadır. Özenle tasarladığımız aydınlatma ürünleri uzun süre kullanım için kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. IP44 su ve toz geçirmezlik seviyesi ile hava koşullarından etkilenmeyen aydınlatma ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. 

En iyi aydınlatma çözümlerini sunan Yakan Aydınlatma firmamız dış mekan aydınlatması için aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı seçeneği koleksiyonunda bulundurmaktadır. Duvar fenerleri, aplikler ve armatürler gibi en iyi aydınlatma alternatifleri Yakan Aydınlatma’da sizleri bekliyor. 

Üstün kalite standartlarında üretilen ve fiyatları bakımından makul seçenekler sunan firmamızdan beğendiğiniz ürün veya ürünler için bahçe set üstü aydınlatma fiyatlarını fiyat alma sepetine ekleyerek öğrenebilirsiniz. Ayrıca 0 212 243 30 08 iletişim numaramızdan firmamıza ulaşarak ürün fiyatı talep edebilirsiniz.