Kamera Direkleri
Kamera Direkleri

Günümüz teknolojileri ile dış mekanların güvenliğinin sağlanabilmesi için en etkili yöntemlerden birisi kamera sistemlerini kullanmaktır. Fakat kamera sistemlerinin yer alacağı araçların seçimi ise titiz bir şekilde yapılmalıdır. Son teknolojiyle, dış mekan güvenliğini sağlamanın en etkili yollarından biri kamera sistemlerini kullanmaktır. Bununla birlikte, kamera sistemlerinin yer alacağı araçların seçiminin dikkatli yapılması gerekir. Güvenlik sağlarken, çevre dostu üretilen ürünlerimiz arasında kamera direklerimiz dış mekan dekorasyonlarınıza hareketlilik ve bütünlük sağlayacak estetik duruşa sahiptir.

Bu kategori toplamda 14 ürün içeriyor.

Yakan Aydınlatma firması olarak dış mekan aydınlatmalarınız için sunmuş olduğumuz çözümlerimizin yanı sıra sizlere aynı zamanda güvenlik açısından yararlanabileceğiniz kamera direkleri ürünlerimizi de sunuyoruz.

Kamera direkleri, düz ve kademeli çelik borulu olarak sizin ihtiyaçlarınıza özel olarak üretilmektedir. Dilediğiniz takdirde bu ürünlerimize galvaniz kaplama da yapılabilmektedir.

Bahçe, park ve iş yerlerinin güvenliğinin sağlanabilmesi için kullanabileceğiniz kamera direği modellerimizin yükseklik ölçüleri de sizlerin ihtiyaçları ve mekanlarınızın ölçüleri doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir.

Dış Mekan Koşullarına Dayanıklı Kamera Direği

Dış mekan koşullarından ve mevsimsel faktörlerden etkilenmeyecek biçimde dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan bu ürünlerimiz Yakan Aydınlatma firması olarak sizlere tarafımızdan 2 yıl boyunca garantili bir şekilde sunulmaktadır.

Eğer dekoratif açıdan da yararlanabileceğiniz kamera direği arıyorsanız, bu kategorimizde yer alan ürünler sizler için ideal olacaktır. Tüm dış mekanlarınızın güvenliğinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu ürünlerimiz aynı zamanda uzun yıllar boyunca ekstra bakım ve onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabileceğiniz ürünlerimiz arasında yer almaktadır.