Kamera Direği Çelik Boru 3 Metre

Yakan Aydınlatma Ürün Kodu : Y.A.99003
Fiyat Alma Sepetine At Ürünler için nasıl teklif alırım? Nasıl sipariş ederim?
Ürünün İnsan Bedenine Oranı
orantı
cm
300 cm
Kamera Direği Çelik Boru 3 Metre
  • Yükseklik 300 cm
  • Ağırlık 17 kg
  • Kollar Çelik Boru
  • Armatür Gövdesi Çelik Boru
  • Boya Elektrostatik
  • Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
Malzeme

10cmX10cm Kalınlık :3mm sacın üzerinde özel slot delikler açılmış kamera bağlantı barçası bulunmaktadır. Sarsıntıya (Vibrasyona) göre özel TSE sertifikalı ve ince taneli çelik borulardan üretilmektedir.

Ürün Açıklaması

Güvenlik Kamera Direkleri Kamera direkleri düz veya kademeli çelik borulu olarak siparişe özel olarak imal edilmektedirler. Listedeki fiyat boş boru direk İçindir , Elektrostatik Polyester Toz Fırın Boyalıdır. TSE 'li  H:3mt Ø76lık 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu,Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Kamera Direği.V Otomat Sigorta Rayı mevcuttur.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir.

Yakan Aydınlatma olarak kamera direklerini de unutmadık ve bahçe aydınlatma direkleri grubunda elektrostatik toz fırın boyalı, çelik flanşlı, tüm çevre koşullarına, kara,rüzgara,

yağmura, fırtınaya yıllarca dayanacak olan bu direği 2 yıl garantili olarak siz müşterilerimize son derece uygun koşullar ile sunuyoruz. Tamamen boş olan borumuz 300 cm yüksekliğindedir.

!! ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.
Aynı Serideki Diğer Ürünler