Yakan Aydınlatma Satış ve Destek Hizmetleri

Sayın Müşterimiz,

Sunduğumuz tüm ürünler faturalı olarak gönderilmekte olup, belirtilen fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Fatura, ödeme dekontundaki ilk isme veya unvana kesilecektir. Fiyatlarımız, yurtiçi satış koşullarını içeren bir fiyat teklifini kapsamaktadır.

Sipariş ve Sevkiyat Bilgileri:

Siparişiniz, resmi siparişin alınmasını takiben, ödenen bakiye miktarına istinaden belirtilen iş günü süresi içinde sevkiyata hazırlanacaktır. (İstisnai durumlarda gecikme yaşanması durumunda, iyi niyet kuralları geçerli olacaktır).

Amacımız, siparişlerinizi en kısa sürede size ulaştırmaktır. Ürünlerimizin %80'i, Yakan Aydınlatma'dan 2 ila 7 iş günü içinde ambara veya kargoya verilmektedir.

Teslimat Bilgileri:

Fiyatlarımıza nakliye (ambar, kargo vb.) giderleri dahil değildir. Teslimat, Türkiye/İstanbul-Başakşehir'deki Yakan Aydınlatma fabrikamızdan sağlanacaktır. Ürünler standart bir şekilde paketlenir ve sevkiyattan kaynaklanan hasarlar garanti kapsamında değildir.

Teslimat Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Kargo veya ambar görevlisi, teslimat sırasında kimlik belgesi veya ehliyet talep edebilir. Bu nedenle, teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyet bulundurması önemlidir. Ürünü teslim alırken, paketi kargo veya ambar görevlisi gözetiminde açarak siparişinizi kontrol etmeniz önerilir.

İletişim ve Destek:

Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik durumunda, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşınız:

Gönderilen kolilerde veya paketlerde hasar, eziklik veya ıslaklık gibi anormal durumlar fark edildiğinde, lütfen gönderiyi teslim almayınız. Kargo veya ambar görevlisi, gönderiyi geri alacak ve gerekli işlemler yapılacaktır. İlk teslim anında hazırlanan tutanaklar, eksik ve hasarın sorumlusunun belirlenmesinde önemli bir belge olarak değerlendirilecektir.

Saygılarımızla,

Yakan Aydınlatma Satış ve Destek Ekibi