Kamera Direği Çelik Boru 2 Metre

Yakan Aydınlatma Ürün Kodu : Y.A.99002
Fiyat Alma Sepetine At Ürünler için nasıl teklif alırım? Nasıl sipariş ederim?
Ürünün İnsan Bedenine Oranı
orantı
cm
200 cm
Kamera Direği Çelik Boru 2 Metre
  • Yükseklik 200 cm
  • Ağırlık 13 kg
  • Kollar Çelik Boru
  • Armatür Gövdesi Çelik Boru
  • Boya Elektrostatik
  • Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
Malzeme

10cmX10cm Kalınlık :3mm sacın üzerinde özel slot delikler açılmış kamera bağlantı barçası bulunmaktadır. Sarsıntıya (Vibrasyona) göre özel TSE sertifikalı ve ince taneli çelik borulardan üretilmektedir.

Ürün Açıklaması

Güvenlik Kamera Direkleri Kamera direkleri düz veya kademeli çelik borulu olarak siparişe özel olarak imal edilmektedirler. Listedeki fiyat boş boru direk İçindir , Elektrostatik Polyester Toz Fırın Boyalıdır. TSE 'li H:2mt ø76 lık 2,5mm kalınlığında çelik borulu,çelik flanşlı altlı, uzun ömürlü dış mekan park ve bahçe için özel tasarlanmış çelik direktir (v otomat sigorta rayı mevcuttur.yer bağlantı ankrajlarıyla beraber verilmektedir.( ankraj fiyata dahildir.) 2 yıl garantilidir.

Yakan Aydınlatma olarak bahçe aydınlatma direkleri kategorisinde kamera direklerini de unutmadık. Sade ve yalın bir kamera direği. 200 cm yüksekliğinde. Elektrostatik toz fırın boyalı. 

Tamamen çevre dostu, uzun yıllar dayanıklı biçimde çelik flanşlı üretilen bir direk. 2 yıl garantili olarak piyasaya sunulan ürünümüz fiyat açısından da son derece uygun.

!! ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.
Aynı Serideki Diğer Ürünler