Kamera Direği Çelik Boru 6 Metre

Yakan Aydınlatma Ürün Kodu : Y.A.99006
Fiyat Alma Sepetine At Ürünler için nasıl teklif alırım? Nasıl sipariş ederim?
Ürünün İnsan Bedenine Oranı
orantı
cm
600 cm
Kamera Direği Çelik Boru 6 Metre
  • Yükseklik 600 cm
  • Ağırlık 43 kg
  • Kollar Çelik Boru
  • Armatür Gövdesi Çelik Boru
  • Boya Elektrostatik
  • Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
Malzeme

TSE 'li Alt H:2mt Ø114lük,Üst h:4mt Ø76lık 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu 10cmX10cm Kalınlık :3mm sacın üzerinde özel slot delikler açılmış kamera bağlantı barçası bulunmaktadır. Sarsıntıya (Vibrasyona) göre özel TSE sertifikalı ve ince taneli çelik borulardan üretilmektedir.

Ürün Açıklaması

Güvenlik Kamera Direkleri Kamera direkleri düz veya kademeli çelik borulu olarak siparişe özel olarak imal edilmektedirler. Listedeki fiyat boş boru direk İçindir , Elektrostatik Polyester Toz Fırın Boyalıdır. TSE 'li Alt H:2mt  Ø114lük,Üst h:4mt Ø76lık 2,5mm kalınlığında Çelik Borulu,Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Kamera Direği.V Otomat Sigorta Rayı mevcuttur.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir.

Kamera direği gereksinimi olan kişi veya gruplar için Yakan Aydınlatmanın sektörün tüm beklentilerini düşünerek ürettiği ve bahçe aydınlatma direkleri kapsamında olan bir kamera direği. Yüksekliği 600 cm.

Ürünümüz 2 yıl garantili. Fiyat olarak ise son derece uygun. Çelik flanşlı, park ve bahçelerde ister yazlıklarda, ister başka yerlerde rahatça kullanılabilecek bir ürün.

!! ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.
Aynı Serideki Diğer Ürünler