PROJE DİREĞİ ÇELİK BORULU 2M

Yakan Aydınlatma ÜRÜN KODU : Y.A.165002
Fiyat Alma Sepetine At Ürünler için nasıl teklif alırım? Nasıl sipariş ederim?
Ürünün İnsan Bedenine Oranı
orantı
cm
200 cm
PROJE DİREĞİ ÇELİK BORULU 2M
  • Yükseklik 200 cm
  • Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
  • Ağırlık 12 kg
  • Kollar Bu direkte sigorta kapak yeri ve konsol boru kol yoktur. Seçilecek konsol boru kol adedine göre fiyata ayrıca eklenecektir.
  • Armatür Gövdesi Özel olarak istenirse direğe sigorta kapak yeri açılabilir ve buna göre fiyata ayrıca eklenecektir.
  • Boya Elektrostatik (Polyester Toz Fırın Boyalıdır.)
Malzeme

Çevre ve Şehircilik Bakanlığına ve A.B Standartları olan TS-EN 40-5 Normlarına Uygun Şartlarda Üretilmektedir. *****************************************ARMATÜR GÖVDESİ: Taban Alt Flanş Ø203mm, Kalınlık:6mm Tek Parça H:2mt Ø76lık 2,5mm Kalınlığında Çelik Boruludur.**************** TSE 'li ve Sertifikalı Çelik Borulu,Taban Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Aydınlatma Direği.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir.

!! ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.
Ürün Açıklaması

Elektrostatik boya malzemesi ile kaplanan dış yüzeyi sayesinde darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı hale getirilen ürünümüz 2 yıl boyunca garantilidir. Park, bahçe ve sokaklarda kullanmaya uygun şekilde tasarlanan ürünümüz çevreye karşı da duyarlı olarak üretilmekte olan bir üründür. Yakan Aydınlatma olarak ürünümüzü sizlere ekonomik fırsat seçenekleri ile sunmaktayız.

Aynı Serideki Diğer Ürünler