Bahçenizde aydınlatma çalışmasının yanı sıra son derece şık bir dekorasyon  yapmak istiyorsanız tercihinizi yeni sezon bahçe aydınlatma direklerinden yana kullanabilirsiniz. Artık çok daha geniş bir model ve renk seçeneği yelpazesi sunabilen bahçe aydınlatma direkleri Ankara  başta olmak üzere Türkiye'nin tüm kentlerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan aydınlatma direkleri küçük bir aydınlatma çalışması yapmanız için harika bir seçenek!

Bahçe aydınlatma direkleri dendiğinde genellikle akla ilk gelen yüksek sokak aydınlatma direklerine benzeyen tasarımlar oluyor.  Ancak daha kısa bir boya sahip olan fener görünümlü model seçenekleri de mevcut. Dilerseniz tercihinizi dekoratif açıdan da çok büyük öneme sahip olan bu tasarımlardan yana kullanabilirsiniz. Çim üstü aydınlatma direkleri ile onlarca farklı dekoratif çalışma yapabilirsiniz.

Bahçe Dekorasyonunu Aydınlatma Direkleriyle Taçlandırın!

Bahçenizde dilediğiniz her yerde konumlandırabileceğiniz aydınlatma direkleri özellikle geniş bir alanın aydınlatılması gerektiğinde son derece ideal bir seçenek oluyor. Aydınlatma direkleri  etrafına 360°  ışık verdiği için geniş alanların ışıklandırılması gerektiğinde en çok tercih edilen aydınlatma ürünlerinin başında geliyor. Model seçenekleriyle birlikte renk seçeneklerinin de son derece geniş olması dikkatlerden kaçmıyor.

Bu arada artık aydınlatma direkleri ile birlikte kullanabileceğiniz glop modelleri de şıklığıyla göz kamaştırıyor.  Bu tasarımları dilediğiniz her yerde kullanabilir ve son derece şık bir aydınlatma çalışması yapabilirsiniz. Glop modeller genellikle  bahçelerde yürüyüş yolunun aydınlatılması için tercih ediliyor. Ancak siz oturma alanının aydınlatılması gibi farklı alanlarda da modern bir görünüme sahip olan bahçe glop lamba  modellerine yönelebilirsiniz. Tasarım seçeneklerini incelemek için online sipariş sitemize tıklamanız yeterli olacak. Yüzlerce farklı model incelemeniz için sizi bekliyor!