On yıllardan beri yaşam biçiminin gelişmesinin bir nedeni olarak, insan yaşamı modern yaşam biçimine doğru büyük sıçramalar yapmıştır. Bu devrimin bir sonucu olarak; bazı kurallar ve yükümlülükler de daha fazla organizasyon sağlayacak ve başkalarının yükümlülüklerini yerine getirecek şekilde geliştirilmiştir. Bu kurallar standartlar olarak tanımlanabilir. Bu standartlar, belirli bir ülkenin kendisi veya bir bölgeyle ilgili yerel standartlar veya hatta onu uygulamak isteyen tüm ülkelerle ilgili uluslararası standart şekilde gruplandırılabilir.

Örnek olarak sanayi devriminde son yıllarda endüstriyel yaşam tarzı geliştirildi, yapılacak sanayi ürünlerinde daha kaliteyi garantilemek ve bu süreci başkalarının haklarına, endüstriyel standartlara saygılı bir şekilde daha doğru yönetmek için geliştirilmiştir. Burada, bir ülke veya birlilikler, onu ithal yapmak, hatta yerel olarak üretmek için endüstriyel ürünlerle sağlam olması için asgari gerekliliklerini belirten bir ülkede bulunur. Bu nedenle, minimum gereksinimlerin altında olan ürünler son müşteriye teslim edilmezken, son müşterinin haklarını yerine getirmesi için bu gereksinimleri karşılaması gerekir.

Bu nedenle, bu kendisi için belirli bir ülke tarafından yönetilebilir ve belirli ülke standartları olarak adlandırılabilir - Türkiye standartları gibi - veya Avrupa standartları gibi bir grup ülke için geçerlidir. hatta bu haklar dünyadaki çoğu insan arasında ortak olsa bile, uluslararası standartlar olarak adlandırılabilir.

Dış mekan aydınlatma ürünleri için standartlar olarak, birçoğu şöyle gibidir; ışık yoğunluğu standartları, aydınlatma standartları, aydınlatma direklerin istatistikleri, direklerin mekanik ve elektriksel özellikleri, çalışma sıcaklığı vb.

Biz Yakan Aydınlatma, bahçe aydınlatma ve sokak aydınlatma ürünlerinde uzmanlaşan bir fabrika olarak, yerli ve uluslararası müşterilerimizin haklarının yerine getirilmesi ve tüm müşterilerimizi memnüniyetini için ilgili birçok standardı sağladığımızı belgelendirdik.