Yakan Aydınlatma adıyla Türkiye’de aydınlatma sektöründe öncü firmalardan biri olarak yaklaşık 2500 farklı model aydınlatma ürününe sahibiz. Yüksek kalite, geniş ürün yelpazesi ve ISO-9001 belgemiz ile müşteri memnuniyetine değer veren bir firmayız.

Bulunduğumuz sektördeki tecrübemizle teknolojiyi birleştirerek dünya standartlarında güneş enerjili aydınlatma armatürü ve armatüre uygun TS EN 40-5 belgemiz ile solar aydınlatma direği üretiyoruz. Yıllardır gerçekleştirdiğimiz AR-GE yatırımları sayesinde uzun yıllar kullanılmak için tasarlanmış ve kullandıkça kendini amorti eden bu ürünler, hem kullanıcının cebine katkı yapmayı hem de karbon salınımı yapmadan doğayla barışık olmayı vaat ediyor. Öte yandan materyal olarak da geri dönüşebilir maddelerden oluşan ve toksik özellik bulundurmayan pillere sahip bu ürün dış mekan kullanım için ayrı bir avantaj sağlıyor.

Alüminyum kasa ile oldukça sağlam yapıya sahip olan solar aydınlatma seti, dev soğutma kanalları sayesinde oldukça verimli çalışıyor. En verimli panel türlerinden biri olan monokristal yapıya sahip güneş paneli sayesinde lityum ailesine mensup LiFePO4 pil grubunu kolaylıkla doldurabiliyor. Bu sayede 6 saat güneş alması halinde sensörlü çalışmada 30 saatten(3 gece) fazla aydınlık sağlayabiliyor. Piyasada benzer ürünlere göre oldukça verimli bu ürün, yeterli güneş alması halinde geceyi tamamlayacağını vaat ediyor.

Avrupa standartlarına uygunluğu TS EN 40-5 belgemiz ile tescillenmiş aydınlatma direklerimiz sayesinde solar aydınlatma seti, uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım sunuyor. Öte yandan armatüründe yüksek ışık akısına sahip Samsung Led bulunduran bu ürün, sağlayabildiği ışık sayesinde yüksek aydınlatma direklerinde de kolaylıkla kullanılabiliyor.

Güneş enerjili aydınlatma sistem fiyatları veya teknik konuda bilgi almak için iletişim kısmında panelden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.