Aydınlanma ihtiyacı tüm yaşam alanlarında en önemli gereksinimdir. Doğal aydınlanma kaynaklarından yararlanılabileceği gibi yapay ışık kaynakları da yararlanılabilecekler arasındadır. En önemli ışık kaynakları arasında gün ışığı bulunmaktadır. Elektrik enerjisi kullanarak da bahçeleriniz ve dış mekânlarınızı ışıkla buluşturabilirsiniz.

Dış Mekan Aydınlatmada Renk Seçimi

Evler, iş yerleri, özel kurumsal tüm yaşam alanlarında aydınlatma ürünleri kullanılmaktadır. Özel üretim ürünleri arasında tam zevkinize uygun seçim yaparak uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Ampuller, sarkıtlar, çim aydınlatma sistemlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. İç ve dış mekan aydınlatma sistemleri arasında set üstü ürünlerde geniş renk ve model seçeneğiyle sunulmaktadır.

Bahçenize En Uygun Renkleri Nasıl Seçersiniz?

Aydınlatma kaynakları yapay kaynaklar ve doğal kaynaklar olarak 2 türde bulunmaktadır. Doğal kaynaklardan elde edilen elektrik enerjisi en önemli aydınlatma kaynağıdır. Bahçenize en uygun renkleri seçebilmek için firma uzmanlarından destek alabilirsiniz. Işık muhteşem bir enerji kaynağıdır. Gün ışığı çalışanlar üzerinde olumlu etki yaratmakta, kişiler ve çalışanlarda enerjik etki oluşturmaktadır.

Işık kaynaklarında Kelvin derecesi çok önemlidir. İklimsel ve kullanım alanına göre Uluslararası bir sıcaklık birimi olan Kelvin dönüşümü gerekebilmektedir. Yaşam alanlarında doğru aydınlatma motivasyonu artırmakta olup verimlilik üzerinden olumlu etki yaratmaktadır. Tüm aydınlatma çözümleriniz için yakan aydınlatma ile iletişim kurarak ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

İç mekan olsun dış mekan olsun her türlü aydınlatma çözüm ürünlerine kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Aydınlatma ürünleri arasında evlerde kullanılan toprak tonu renklerdir. Kullanıcıların ruh halini ve göz sağlığını koruyabilmek için ışık çok önemlidir.

Avizeler, ampuller, aplikler, sarkıtlar ve abajurlar arasından zevkinize uygun seçim yapabilirsiniz. Tercihinizi kullanarak güvenli ödeme seçeneğiyle oluşturacağınız siparişleriniz firma güvencesiyle en kısa sürede adrese teslim edilecektir.

Modern Aydınlatma Ürünleri

Şık ve dekoratif aydınlatma ürünleri arasında sarkıtlar, ampuller ve ticari mekan ürünleri bulunmaktadır. Evler, iş yerleri kadar dış mekanlar da çok önemlidir. Güneş enerji sistemleri arasında set üstü ve farklı seçimler yapabilirsiniz. Yüksek direkli dış mekan aydınlatma sistemlerinde de güneş enerjisi sistemleri kullanılabilmektedir.

Yakan aydınlatma ürünleri arasından evlerde ışığa göre daha yumuşak tonlar tercih edilmelidir. Aydınlatma sistemlerinde malzeme kalitesi kadar işçilik de çok önemlidir. Bu nedenle uzmanlığı kanıtlanan firmalardan yardım alınmalıdır. Yakan aydınlatma, ileri teknolojileri kullanması ve profesyonel ekibiyle hizmet sunmaktadır. Siz de firma ürünlerini tercih ederek kusursuz servis ve kurulum hizmeti alabilirsiniz.

Dış Mekan ve İç Mekan Aydınlatma Ürünü Farkları

Aydınlatma ürünleri arasında iç mekan ve dış mekanlar için farklı üretim söz konusudur. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde ilk koşul mevsimsel dayanıklılıktır. Her mevsim koşulunda güvenli kullanım sağlayabilecek olan dış mekan aydınlatma sistemleri yakan aydınlatma tarafından sunulmaktadır.

Dış mekan aydınlatma sistemleri arasında kamera direkleri, her boyda ve modelde bahçe aydınlatma direkleri tercih edebilirsiniz. Ürünleriniz en kısa zamanda adresinize teslim edilecektir. Bahçelerinizde kullanabileceğiniz şık ve dekoratif çim üstü aydınlatma sistemleri ve set üstü sistemler kullanabilirsiniz.

Dış mekânlarda doğal beyaz ışık tercih edilir. Akrilik glop armatürler iç ve dış mekanlarda kullanılabilmektedir. Duvara ya da tavana konumlandırılabilen ürünler yuvarlak ve oval olarak satışta bulunmaktadır. Beyaz ışığa göre daha yumuşak iyi gelmektedir.

Yüksek kaliteli, sağlık güvenceli ve tasarruflu ürünlerden tercih ederek ruhsal huzura kavuşabilirsiniz. Aydınlatma ihtiyacı herkes için maddi manevi önem taşımaktadır. Renk sıcaklığı yumuşak dokulu ışıklarla sağlanabilmektedir. İç mekan ve dış mekan aydınlatma sistemlerinde ürün kalitesine dikkat edilmelidir.

Aydınlatma Ürünü Seçerken Dikkat Edilecekler

Aydınlatma ürünleri arasında pek çok ürün bulunmaktadır. İç ya da dış mekanlar için özel olarak üretilen seçenekler arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ürün kalitesidir. Can ve mal güvenliği için üretim malzemesi ve üretici güvencesi bulunan ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir.

Yakan aydınlatma ürünleri, şık dekoratif ve düşük maliyetlidir. Her mekana uygun seçenekler bulabileceğiniz ürünler beğeniye sunulmaktadır. İç mekanlar için sıcak ışık renkleri uygundur. Projektörler, modern set üstü ürünler firma ürünleri arasında satışa sunulmaktadır.

İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra sipariş oluşturabilir adresinizde teslim alabilirsiniz. Yakan aydınlatma sektörde tecrübesi ve ürün kalitesiyle adından söz ettirmektedir. Ev, iş yeri, açık kapalı mekanlara uygun ürünler seçerek güvenle sahip olabilirsiniz. Bahçelerinizde kullanacağınız ışık kaynağı ve renklerini seçebilmek için uzman desteği alarak en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Yakan Aydınlatma

Aydınlatma sektöründe bulunan ihtiyaca cevap verebilmek için 1964 yılında kurulan Yakan Aydınlatma aile işletmesi olarak çalışmalarında devam etmektedir. Doğaya saygılı, tüketiciye ekonomik katkı sunabilmek amacıyla ürün kalitesi ve iş prensibiyle yoluna devam etmektedir. Hedef kitleye ulaşımda ilk sırayı müşteri memnuniyeti almaktadır. Yüksek kalite hizmeti en uygun fiyata sunabilmek bulunmaktadır.

Uzun yılların sektör tecrübesi ve meslek uzmanlığıyla aydınlatma çözümleri üretmektedir. Geniş ürün seçeneği, yüksek kalite ürünleri ve teknoloji olanaklarını en iyi şekilde kullanarak ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Yakan Aydınlatma ISO 9001:2000 kalite standartlarında hammadde kullanmaktadır. Sektörün öncüleri arasında, ISO 9001:2015 sertifikasıyla ürün ve hizmet kalitesini yükselterek devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetinin önemine saygıyla ürün kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. İstanbul’da bulunan muhteşem Showroom ziyaretçilerine açık bulunmaktadır. Fiziki olarak alış veriş yapmak isteyenler arzu ettiği zaman ziyaret edebilmektedir. Ayrıca yakan aydınlatma internet sitesinden ürünlerini satışa sunmaktadır.

Aydınlatma Ürünleri Fiyatları

Aydınlatma ürünleri öncelikleri arasında ilk sırada üretim kalitesi bulunmaktadır. Her biri özel olarak üretilen yakan aydınlatma ürünleri kullanıcıya uygun fiyata sunulmaktadır. Her biri uzun ömürlü ve çevreye uyumlu ürünler bahçelerinize modern doku kazandıracaktır. Şık ve dekoratif bahçe aydınlatma ürünleri arasında Akrilik glop sistemler yaygın olarak tercih edilmektedir.

Bahçe aydınlatma direkleri, kamera direkleri, duvar bahçe ürünlerinden ihtiyacınıza uygun seçimler yaparak sipariş oluşturabilirsiniz. Yakan aydınlatma geleneksel ticari faaliyetlerini modern satış sistemi olarak kabul edilen E-Ticaret yöntemi üzerinden de çalışmaktadır.

Satışında bulunan set üstü aydınlatma sistemleri, çim üstü aydınlatma sistemleri ve bollard çim direği türlerini müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca Projektör, çeşme ve dekoratif bank ve bahçe oturma gruplarını da beğeniye sunmaktadır. Firma satışında bulunan tüm aydınlatma çözümleri arasından size uygun olanları seçerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Siparişleriniz en kısa sürede firma güvencesiyle adresinize teslim edilecektir. Sizde uygun fiyata yüksek kalite aydınlatma sistemine sahip olmanın konforu ve keyfini uzun yıllar yaşayabilirsiniz. Yakan Aydınlatma uzmanlarının satış öncesi ve satış sonrası desteğiyle yanınızda olacağından emin olabilirsiniz.