Çeşme bakımı ve temizliği, çok önemli bir işlemdir. Dış mekânlara kurulan çeşmeler, ev bahçelerinden apartman ve sitelere kadar her yere şıklık ve zarafet kazandırmaktadır. İster duvar tipi olsun ister meydan tipi olsun çeşmelerin her biri ayrı güzellik unsurlarıdır.

Meydanlarda parklarda ve tüm kamusal alanlara kurulabilen çeşme bakım ve temizliği aksatılmaması gerekmektedir. Çeşme bulunduğu alana can veren umut ışığı yakan bir varlıktır. Geçmişte Türk kültürünün en güzel örneği olup, her sokakta bulunmaktaydı.

Çeşme Nereden Alınır?

Tüm yaşam alanlarının peyzaj ve dış mekan tasarımlarında çeşme istenebilmektedir. Modernize edilmiş nostaljik yapıları, bir birinden özel tasarımlarıyla çeşmeler, dış mekanlarınıza göz alıcı hava katacaktır. Çocuklarınız ve sevdikleriniz için eşsiz bir dış mekan oluşturmanın keyif ve konforuna doyamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Çeşme Bakımı ve Temizliği

Çeşme sahibi olmak isteyenler yakan aydınlatma sitesini ziyaret ederek muhteşem modeller zevkine uygun arasından sipariş verebilmektedir. Siparişleriniz en kısa sürede firma güvencesiyle gönderilmektedir. Ayrıca kurulum, bakım onarım desteği alınabilmektedir. Firma profesyonel ekibi, son teknolojik donanımlarıyla yüksek kalite hizmet vermektedir.

Tüm aydınlatma ürünlerine ilaveten çeşme satışlarıyla da dış mekanlarda muhteşem alanlar oluşturmaktadır. Tek musluklu meydan çeşmeleri, birden çok musluklu özel tasarım şık ve modern çeşmeler beğeniye sunulmaktadır. Arzu edenler, 7/24 erişim sağlanarak eşsiz modeller arasından seçim yapabilir sipariş verebilirler.

Çeşme Bakımı Nasıl Yapılır?

Çeşme sahibi olanlar, gerek görseli gerekse işlevi ilk günkü gibi devam etsin istemektedir. Bu nedenle insan sağlığı ve tüm canlıların sağlık koruyucusu olarak kullanılabilecektir. Yakan aydınlatma çeşme bakım ve temizliği konusunda satış sonrası desteğiyle de yanınızda olacaktır.

Çeşme kurulumu yapıldıktan sonra uzun yıllar güvenle, bulunduğu yerde arzı endam etmeye devam edecektir. Yer değişikliği, musluk, küvet ya da her hangi bir yedek parça ihtiyaçları için firma desteği alınabilmektedir. Periyodik bakım ve temizlik işlemlerinde ise tıkanıklıklar, her hangi bir şekilde cisim kaçması gibi sorunlara çözüm üretilecektir.

Firma ekibinden alınacak uzman desteği çeşmenizin ömrünü uzatacaktır. İster özel alanınız için olsun ister kurumsal dış mekanlara güvenle çeşme kurabilirsiniz. Ayrıca belediyelerden destek alarak uygun yerlere hayrat çeşmesi de kurabilirsiniz.

Çeşmenizden su içebilecek tüm canlılar, börtü böcek duacınız olacaktır. Çeşme her gören gözde canlılık umut ışığı yakmaktadır. Günümüzde hayli azalan sokak çeşmeleri yakan aydınlatma desteğiyle yeniden can bulmaktadır.

Çeşme Bakımı & Yedek Parça Temini

Çeşme bakımı ve temizliği konusunda hizmet almak isteyenler yakan aydınlatma ile iletişim kurabilirler. Öncelikle sipariş vererek nostaljik, modern dokulu ve dekoratif çeşmelere sahip olabilirsiniz. Oluşturacağınız çeşme siparişleriniz en kısa sürede adresinize teslim edilecektir.

Kurulum ve bağlantısı yapılan çeşmenizi uzun yıllar keyif ve konforunu yaşayabilirsiniz. Çeşmeler, her türlü dış mekana uyum sağlayıp kalite ve zarafet yaratmaktadır. Kullanıcılara adeta ruhsal terapi işlevi gören çeşmelere sahip olabilmek çok kolaylaşmış bulunmaktadır.

Muhteşem dış mekan aydınlatma ürünlerinizle birlikte gece gündüz farklı görseller izleyebilme olanağına kavuşabilirsiniz. Mekana değer katan görenlere ruhsal terapi çeşmeler, evcil ve doğadaki tüm hayvanların da sığınağı olacaktır. Oradan içilecek her damla su duacınız olacaktır.

Yakan Aydınlatma

Çeşme kurulum ve satışları için en yakın adres olarak ziyaret edilmelidir. Yakan aydınlatma 1964 yılında kurularak aydınlatma sektöründe üretici ve satıcı olarak yerini almış bir firmadır. Kaliteden ödün vermeden gelenekselle modern sistemleri buluşturmaktadır.

Gloplu ürünler ve Akrilik Glop ürün çeşidiyle üretim ve tedarik zincirine devam etmektedir. Akrilik ürünleri ISO 9001:2000 kalite ödülüne layık görülmüş olup daha fazla müşteri güvencesine kavuşmuş bulunmaktadır. Satışını yaptığı çeşmeler için bakım ve temizlik hizmeti de vermektedir.

Kurulum, yer değişimi ya da musluk ve yedek parça ihtiyaçlarını firma güvencesiyle sağlamaktadır. Dış mekanlarının kalite ve konforunu artırmak isteyen evler, işletmeler, eğlence mekanları kolaylıkla çeşme kurulumu yapabilmektedir.

Bulunduğu yere hoşluk ve şıklık katarak görsel şölen sunan çeşmeler herkesin gözdesi olacaktır. Tüm ürünleri gibi çeşmeleriniz de firma güvencesiyle ve garantili olarak gönderilecektir. Bu süre boyunca çeşme bakımı ve temizliği servis hizmeti alınabilmektedir.

Çeşme Çeşitleri

Çeşme çeşitleri, üretim malzemesi ve tekniğine göre şekillenmektedir. Her mevsim koşuluna karşı dayanıklı, solmaz darbelerden etkilenmez özelliğe sahiptir. Dış mekân konfor ürünü olan çeşme siparişleriniz günün her saati yakan aydınlatma sitesinden verilebilmektedir. Çeşmeleriniz, en kısa sürede firma güvencesiyle tarafınıza teslim edilecektir.

Elektrostatik boyalı, döküm çeşmeler bulunduğu alanda zarafetiyle klasik hava estirecektir. Bütün dış mekan tasarımlarında kolaylıkla kullanılabilen çeşmelere uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Yakan aydınlatma ürünleri arasında kombin yapabilir ve nostalji köşeleri oluşturabilirsiniz.

Aydınlatma seçenekleri arasından ayaklı fenerler ve bir birinden güzel aydınlatma ürünleriyle aynı noktada buluşturabilirsiniz. Muhteşem bir döküm ferforje fener altında çeşmenizin sesiyle kitabınızı okuma keyfini hayal edebilirsiniz.

Hayalleri gerçekleştirebilmek için ise eyleme geçmek gerekmektedir. Hayallerinizin ardından giderek modern tasarım ürünü çeşme siparişi verebilir, gerçeğe çevirebilmek mümkündür.

Çeşme Özellikleri

Çeşme kurulumu yapıldıktan sonra güvenle kullanılabilmektedir. Yakan aydınlatma ürünleri arasından alınan çeşme bakım ve temizliği ise firma güvencesiyle yapılmaktadır. 2 yıl garantili olarak sahip olunacak çeşmeler için servis hizmeti satış sonrası da devam etmektedir. Küçük ölçekli de olsa büyük ölçekli de olsa tüm dış mekânlara uygun çeşme tasarımları bulunmaktadır.

Duvara montajlanabilen çeşmeler, ayaklı meyden çeşmeleri ve aslan başlı özel tasarım çeşmeler seçilmeyi beklemektedir. Zevkinize uygun çeşme seçimini günün her saati yapabilir sipariş oluşturabilirsiniz. Çeşmelerin özellikleri arasında;

  • Şıklık ve zarafeti,
  • Kolay kurulum ve kullanım ayrıcalığı,
  • 2 yıl garantili olarak sahip olunabilmesi,
  • Uygun fiyata satışa sunulması,

Çeşme bakımı ve temizliği hizmetinin alınabilmesi bulunmaktadır. Herkes bulunduğu yerden iletişim kurarak sipariş oluşturabilir güvenle dış mekanlarında çeşme keyfine sahip olabilir.