Ledli Dış Mekan Aydınlatma Armatürü

Led aydınlatma artık sadece iç mekanlarda değil, dış mekanlarda kullanılan aydınlatma armatürlerinde de kullanılmaya başlandı. Yüksek verimlilik ve minimum enerji kullanımı ile ön plana çıkan led aydınlatma teknolojisiyle yepyeni ledli dış mekan aydınlatma armatürü modelleri tasarlandı. Bu yeni tasarımların teknik açıdan da önemli özelliklerle donatıldığını söyleyebiliriz. 

Sokaklarda ve kentin en önemli kavşaklarında, ideal oranda aydınlatma sağlayabilen dış mekan aydınlatma armatürü modelleri, ısı tahliye özelliği ile buluşturuldu. Aşırı ısınmaya karşı kısa devre yapması ya da akım dalgalanmaları nedeniyle aşırı ısınma gibi bir sorun yaşanması, bu yeni modellerde imkansız. Isı tahliye perdelerine ilave olarak armatürlerin şebeke akım dalgalanmalarından etkilenmeyecek şekilde üretildiğini söyleyebiliriz. 


Paslanmayan Dış Mekan Aydınlatma Armatürleri

Tasarımlar elektrostatik toz boya ile renklendiriliyor. Bu sayede korozyona ve paslanmaya karşı da direnç gösterebiliyor. Aynı zamanda hava koşullarından etkilenme olasılıkları da minimum seviyeye çekildiğinden uzun yıllar yeni görünümünü koruyabilecek bir dış mekan led aydınlatma armatürü kullanmak mümkün olabiliyor. Uzun yıllar arızalanmadan kullanım şansı sunan ürünler, en dayanıklı malzemelerden üretiliyor. 

Gerektiğinde sürücü bölümüne kolaylıkla müdahale edilebiliyor. Led teknolojisi ile aydınlatmayı sağlaması, zaten ürünlerin minimum enerji kullanarak maksimum aydınlatma sunmasını beraberinde getiriyor. Sabit ışık sağlayan armatürler, özellikle araç sürücülerini rahatsız etmeyecek bir ışık kaynağı sağlıyor. 50 bin saatten daha uzun süre aydınlatma ömrü sunabilen onlarca farklı cadde aydınlatma armatürü var. 

© 2019 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.