Led Yol ve Cadde Armatürü

Sabit akım çıkışlı ve aynı zamanda yüksek verimliliğe sahip olan yol aydınlatma ürünleri, teknolojik açıdan çok daha üstün özelliklerle donatılıyor. Artık led yol ve cadde armatürü modelleri çok daha geniş bir kullanım alanına sahip oluyor. Kent trafiğinde, en önemli kavşak ve yollarda, üstün teknoloji ile hazırlanmış bu ürünleri görmek mümkün hale geldi. 

En yeni led cadde aydınlatma armatürü modelleri şebeke gerilimindeki dalgalanmalardan etkilenmiyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. Hem kısa devre koruması hem de termal koruma entegrasyonu sayesinde, sorunsuz bir kullanım olanağı tanıyabiliyor. Bu tasarımların sürücü bölümlerine de gayet kolay bir şekilde müdahale edilebiliyor. 


Korozyona Karşı Dirençli Yol Aydınlatma Armatürleri 

Armatür modelleri farklı renklere sahip olabiliyor. Rengi ne olursa olsun, elektrostatik toz boya kullanılarak renklendirildiğinden korozyona karşı da yüksek mukavemet özelliği sergileyebiliyorlar. Bu sayede çok uzun yıllar yenilenmelerine gerek kalmıyor ve bu yönüyle de tasarruf sağlayabiliyorlar. Ayrıca led sokak aydınlatma armatürü modelleri her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı bir yapıya sahip. 

Örneğin su tahliye bölümleri de tasarımlarına kazandırılıyor. Isı tahliyesi de yol ve cadde armatürü modellerinin mevcut teknik özellikleri arasında yer alıyor. Armatürlere entegre edilen soğutucu perdeler ile ısı tahliyesi de kolaylıkla yapılabiliyor. Temperli cam kullanılarak imal edilen armatürler, cam çatlaması ya da kırılması gibi sorunları ortadan kaldırabiliyor. Yeni armatürlerin her açıdan üstün özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. 

© 2019 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.