Modern Bolard Bega Çim Aydınlatma Direkleri

Modern Bolard Bega Çim Aydınlatma Direkleri

Bu seri toplamda 161 ürün içeriyor.

Modern stilde dizayn edilen ve dış mekan aydınlatmalarında rahatlıkla kullanılabilen  aydınlatma ürünlerini sitemizden pratik bir şekilde temin edebiliriz.  Sizler için hazırlanan modern bolard bega çim aydınlatma direkleri koleksiyonu onlarca farklı model seçeneğini barındırıyor ve  böylelikle ihtiyaçlarınıza uygun tercihler yapabilirsiniz.  Tamamı belirli bir kaliteli üzerinde olan malzemelerden üretilen aydınlatma direkleri uzun kullanım ömrü beklentisini karşılıyor.

Her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan modern bolard bega çim aydınlatma direkleri elektrostatik toz boya ile renklendiriliyor. Bu sayede  korozyona karşı direnç gösteriyor ve kullanım ömrü standart bir üründen çok daha uzun olabiliyor. Flanş altlı olarak dizayn edilen aydınlatma direkleri de sitemizde mevcut.

Çim Aydınlatma Direklerinde Geniş Seçenek Yelpazesi

Bu özel ürün koleksiyonumuz oldukça zengin bir model seçeneği yelpazesi sunuyor. Tamamı TSE  standartlarına uygun olarak dizayn edilen modern bolard bega çim aydınlatma direkleri arasında klasik bega formunda tasarlanan modeller de mevcut. Rumeli stilinde tasarlanan ürün modellerine yönelebilir ya da tercihinizi klasik düz kademeli tasarımlardan yana kullanabilirsiniz.

Kare ya da dikdörtgen formda tasarlanan ürün modelleri ise binaların giriş kısmı başta olmak üzere her türlü dış ortamda tercih edilebilecek aydınlatma ürünlerinin başında geliyor. Şık bir görünüme sahip olmasının yanı sıra aydınlatma ihtiyacını enerji tasarrufu da sağlayarak  karşılayan ürün modelleri yan pencereli olarak da üretilebiliyor.

Eğimli Aydınlatma Ürünlerini Hemen İnceleyin!

Yürüyüş parkurları gibi çeşitli alanlarda kullanım için özel olarak dizayn edilen eğimli kısa aydınlatma direkleri de seçenekleriniz arasında bulunuyor. Restoranlar, alışveriş merkezleri,  kafeler,  düğün salonları ve daha onlarca farklı mekanın giriş kısmında bu özel ürün modellerine yer verebilirsiniz. Bu koleksiyonumuz içerisinde sizi geniş bir renk skalası karşılıyor.

Dilerseniz tercihinizi petekli ya da içten borulu olarak tasarlanan aydınlatma ürünlerinden yana kullanabilirsiniz.  Park ve bahçelerde rahatlıkla tercih edilebilen çim üstü aydınlatma direkleri uygun fiyatlarıyla da ön plana çıkıyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen aydınlatma direklerini yüz güldüren fiyatlarla satın almak için beğendiğiniz tasarımları sepetinize ekleyerek fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.