Dekorasyon, iç mekanlarda olduğu gibi dış mekanlarda da oldukça özen gösterilmesi gereken bir durumdur. Dekorasyonun en önemli detaylarından biri kuşkusuz aydınlatmalardır. Dış mekanlarınızı daha aydınlık ve ferah bir görünüme ulaştırmak istiyorsanız sayfamızda yer alan yüksek yol aydınlatma direkleri tam da sizlere göre! Üstelik dekoratif tasarımlar odağında bulabileceğiniz bu ürünler, markamızın yüksek kalite standartları ile harmanlanarak hizmetinize sunuluyor.

Aydınlatma direkleri, uzun ve ince gövdesi ile estetik bir görünümü beraberinde getiriyor. Yol, cadde ve bahçelerinizde tercih edebileceğiniz bu ürünler, dış mekan koşullarına dayanıklılık gösterebilecek formda üretilmektedir. Darbelere, çizilmelere ve zorlu mevsim şartlarına karşı direnç gösteren yüksek yol aydınlatma direkleri, şık ve estetik tasarımlarıyla vücut buluyor.  Tek ve çift konsoldan oluşan tasarımlar, zevkinize göre şekillenirken Yakan Aydınlatma'nın yüksek kalitesi ile harmanlanıyor. Kalın ve ince gövde seçenekleri, dekoratif bir duruş sergileyerek işlevselliğinin yanı sıra göz alıcı bir şıklık da yaratıyor.

 

Aydınlatma Direklerinde Led Ayrıcalığı

Son zamanlarda aydınlatma odağında sıklıkla tercih edilen led ışıklar, enerji tasarruflu olma özelliği ile dış mekanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Işığı doğru açıdan yansıtması ve gözü yormaması ise beraberinde getirdiği avantajlar arasında yer alıyor. Tam bir çevre dostu olan led, yüksek yol aydınlatma direkleri seçenekleri arasında vücut buluyor. Led aydınlatmalar, enerji tasarruflu olması yönüyle tam bir çevre dostu! Üstelik bu niteliği ile uygun fiyat avantajını da bünyesinde barındırıyor. Estetik gövdesi, ışığı doğru açıdan yansıtması ve özgün tasarımları ile karşımıza çıkan led aydınlatmalar, sokak ve caddelerinizde gün ışığı gibi bir görünüm elde etmenizi sağlayarak  ferah bir aura yaratıyor. Etrafa ışını doğru oranlarda yayarak, göz sağlığınızı da düşünüyor.

Yüksek Yol Aydınlatma Direkleri Fiyatları

Yüksek yol aydınlatma direkleri, hem işlevsel hem de görünüm olarak kaliteli tasarımlar odağında Yakan Aydınlatma'da vücut buluyor. Her zevke hitap eden ürünleriyle hizmet veren firmamız, tüm tasarımlarında uygun fiyat avantajını da beraberinde getiriyor. 1. sınıf malzemeden üretilen tüm ürünler, dünya standartlarında kaliteyi bünyesinde barındırıyor. Siz de dış mekan aydınlatmalarınız için hem şık hem de kaliteli ürünleri deneyimlemek istiyorsanız, sayfamızda yer alan tasarımlara göz atabilir, detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.