Son zamanlarda kullanımı oldukça artan güneş enerjili aydınlatma ürünleri farklı tasarımlarla tercih edilmektedir. Örneğin bahçe solar aydınlatmada klasik tercih edilebilirken, yürüyüş yolu veya uzun sokak direkleri için modern tasarımlar tercih edilebilmektedir. Kullanım yerine göre kişinin tercihlerine göre tasarımı seçilebildiği gibi, Yakan Aydınlatma solar aydınlatma ürünleri istenilen performans bakımından da müşterinin tercihine göre tasarlanıp üretilebilmektedir.

                Kaliteden ödün vermeden üretilen bu ürünler performans tercihine göre değişse de ortalama 6 saat tam güneş ışığı alması halinde 36 saate kadar performans sağlayabilmektedir. Ayrıca şebekeye bağlanmasına gerek olmayan bu ürünler istediği gibi taşınabilmekte, armatür direkten rahatlıkla sökülerek kamp gibi alanlara taşınabilmekte ve kullanılabilmektedir.     

                Yerli üretici belgesine sahip firmamızda ürettiğimiz güneş enerjili aydınlatma sistem fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim kısmında bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.