4M SOLAR AYDINLATMA DİREĞİ ÇELİK BORULU

Yakan Aydınlatma ÜRÜN KODU : Y.A.145004
Fiyat Alma Sepetine At Ürünler için nasıl teklif alırım? Nasıl sipariş ederim?
Diğer Ürün Görselleri
Ürünün İnsan Bedenine Oranı
orantı
cm
400 cm
4M SOLAR AYDINLATMA DİREĞİ ÇELİK BORULU
  • Yükseklik 400 cm
  • Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
  • Ağırlık 21 kg
  • Kollar Bu direkte sigorta kapak yeri ve konsol boru kol yoktur. Seçilecek konsol boru kol adedine göre fiyata ayrıca eklenecektir.
Malzeme

Çevre ve Şehircilik Bakanlığına ve A.B Standartları olan TS-EN 40-5 Normlarına Uygun Şartlarda Üretilmektedir.

ARMATÜR GÖVDESİ: Taban Alt Flanş Ø203mm, Kalınlık:6mm İki Parça Ø89luk ve Ø76lık 2,5mm Kalınlığında Çelik Boruludur. **************** TSE 'li ve Sertifikalı Çelik Borulu,Taban Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Aydınlatma Direği.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir.

TSE 'li ve Sertifikalı Çelik Borulu,Taban Çelik Flanşlı Altlı, Uzun Ömürlü Dış Mekan Park ve Bahçe Aydınlatma Direği.Yer Bağlantı Ankrajlarıyla Beraber Verilmektedir.( Ankraj Fiyata dahildir.) 2 yıl Garantilidir.

 

 

!! ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.
Ürün Açıklaması

Solar aydınlatma armatürlerimiz için ekstra güçlendirilmiş direğimiz dış mekan koşullarında çalışmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Her mevsim güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz ürünümüz aynı zamanda 2 yıl boyunca garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Yakan Aydınlatma olarak mekanlarınızın daha güvenilir olmasına ekonomik çözümler üretmekteyiz.

Aynı Serideki Diğer Ürünler