Ø76lık Boruya Uygun 2 Kare Fener Lele Çıtalı Ters 2 Rumeli Kollu Solar Sistem

Yakan Aydınlatma Ürün Kodu : Y.A.126618
Fiyat Alma Sepetine At Ürünler için nasıl teklif alırım? Nasıl sipariş ederim?
Ürünün İnsan Bedenine Oranı
orantı
80 cm
100 cm
Ø76lık Boruya Uygun 2 Kare Fener Lele Çıtalı Ters 2 Rumeli Kollu Solar Sistem
  • Genişlik 80 cm
  • Yükseklik 100 cm
  • Önerilen Ampul Gücü Dikkat : Ürün Performansı İçin Mutlaka.6 -8 Saat Güneşlenme Süresi Olmalıdır.Ürün Uzaktan Kumandalıdır.Yürüyüş yolu kullanımın şekline göre Yaklaşık 50m2 Alana Hakim özel YKN Solar Led Toplamda 60w muadil enerjidir. watt
  • Kollar Panel kolları Özel tasarlanmış çelik aplik kolu ile 360 derece yanlara, 45 dereceye kadar yukarı aşağı ayarlanabilme özelliğine sahiptir.Armatür Kolları Polyamid6
  • Armatür Camı Armatür gövdesi ve kolları Polyamid6 (Dış Mekan Koşulları İçin Özel Üretilen Endüstriyel Mühendislik Plastiğidir. Güneş Işınlarından Korunması İçin Üretim Aşamasında U.V. katkısı ve Boyası Eklenmiştir.)Kendinden Boyalıdır,bakım ve Boyama gerektirmez. Tüm Set sistem 2 yıl Garantilidir.
  • Boya Çelik Aksamları korozyonu geciktiren Elektrogalvaniz kaplandıkdan sonra üzerine Elektrostatik Fırın Toz Boyamadır.
  • Ürün ölçülerinde +- %10'a kadar tolerans olabilir.
Malzeme

Dikkat:

Dekoratif Solar Sistem Aydınlatma ürünümüz gerek bizim üretimimiz olan gerekse kullanıcıların halihazırda bulunan Ø76'lık çelik direklerine uygun bir başlık olarak hazırlanmıştır. Kullanıcının elinde bulunan aydınlatmalar direklerden sökülerek özel dekoratif solar sistemiz direk üzerine monte edilir. Ürün basitçe direklere montaj edilebilir şekilde gönderilecektir. Güneş hariç başka bir kaynağa ihtiyacı olmadan çalışması için üretilmiştir.

!! ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !!
Ürün kurulumu uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.
Aynı Serideki Diğer Ürünler