Bahçelerde aydınlatma ihtiyacını karşılamak için kullanabileceğiniz onlarca farklı tasarım seçeneği bulunuyor. Bunlar arasında en çok tercih edilenlerden biri de klasik aydınlatma direkleri  oluyor. Özellikle geniş alanların aydınlatılmasında rahatlıkla tercih edilebilen tasarımlar  bahçe ışıklandırma çalışmalarının vazgeçilmezlerinden biri haline geldi diyebiliriz. Bu tasarımlar bir yandan aydınlatma ihtiyacını karşılarken diğer yandan dekorasyona da harika bir katkıda bulunuyor.

Klasik Aydınlatma Direkleri

Klasik şekilde dizayn edilen ve bu sayede farklı dekorasyon farzlarına anında uyum sağlayabilen klasik aydınlatma direkleri  kendi içerisinde zengin bir seçenek yelpazesini kullanıcılara sunabiliyor.  Bu tasarımlar arasında her zevke  hitap edebilecek bir model bulmak son derece kolay oluyor. Tek gloplu ya da 2 gloplu olarak tasarlanabilen aydınlatma direklerinin şıklık ve uzun kullanım ömrü beklentisini fazlası ile karşıladığını belirtebiliriz.

Klasik Aydınlatma Direklerini Sitemizde İnceleyin!

Her türlü hava koşuluna karşı yüksek mukavemet özelliği sergilemesi bu ürünlerin en temel özellikleri arasında yer alıyor. Düz bir forma sahip olan modellerin yanı sıra kıvrımlı olarak dizayn edilen ve özellikle bahçelerde muazzam bir şıklık sunan tasarımları da  tercih edebilirsiniz. Çok uzun süre hiçbir sorun yaşamadan kullanılan aydınlatma direkleri aynı zamanda parklarda ve benzeri alanlarda da kullanılabiliyor.

Modeller arasından tercih yaparken gerek bahçenizin dekorasyonunu gerekse bahçede kullandığınız diğer aydınlatma ürünlerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu  tasarımların çim üstü aydınlatma ürünleri ile de muhteşem bir uyum yakaladığını belirtmeden geçmemek lazım!  Aynı zamanda duvar aplikleri gibi farklı aydınlatma ürünleri ile de  görsel açıdan bir bütünlük oluşturabiliyor. Genellikle koyu renkler tercih ediliyor ve aynı zamanda bu tasarımlar yürüyüş yollarını aydınlatma amacıyla da tercih edilebiliyor. Bahçenizdeki yürüyüş parkurunu ışıklandırmak için siz de tercihi dedi bu ürün modellerinden yana kullanabilirsiniz.