35lik Elips Glop Serisi

35lik Elips Glop Serisi

Aydınlatma, işlevselliğinin yanı sıra dekorasyonun en önemli detaylarından biridir.    Aydınlatma ürünleri arasında yer alan seçenekler, kendi içerisinde birçok farklılık ve görünümde vücut bulmaktadır. Her konsepte uygun aydınlatma alternatiflerini Yakan Aydınlatma'nın özgün modelleri arasında bulabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça popüler olan 35'lik elips glop serisi, kullanıldığı alanda hoş dokunuşlarda bulunarak eşsiz bir şıklık yaratıyor.   Geniş ürün yelpazemizde bulunan zarif tasarımlar, aydınlatma işleviyle birlikte dekoratif bir görünüm sergiliyor.

Bu seri toplamda 26 ürün içeriyor.

Glop Serisinde Yer Alan Modeller

Firmamızda yer alan ürünler, model konusunda zengin bir içeriğe sahiptir. Her zevk ve dekorasyona uygun şık tasarımlar, firmamız ayrıcalığıyla beğeninize  sunulmaktadır. Özellikle rumeli aynalı tasarımlar, bulunduğu ortamda bambaşka bir aura yaratıyor. Dış mekan koşullarına uygun formda üretilen gloplar, yağış ve soğuk havalara karşı dayanıklılık göstererek uzun yıllar kullanımı vaad ediyor. Aynı zamanda güneş ışınlarından korunması amacı ile üretim aşamasında U.V katkısı ve boyası eklenmiştir. Kendinden boyalı olması yönüyle tekrardan boyama ve bakım işlemi gerektirmemektedir. Tüm ürünlerimiz için geçerli olan bu özellikler kapsamında,2 yıl garanti fırsatını hizmetinize sunuyoruz. Rumeli aynalı modellerin yanı sıra askılı formda olanlar da oldukça revaçta! 35 'lik elips glop serisi içinde gözde tasarımlardan olan bu ürünler, firmamızın kalitesi ve şıklığı ile harmanlanıyor. Zincir askılı zarif tasarımımızı her alana asabileceğiniz gibi, dekoratif bir görünüm yakalayabilirsiniz. Akrilik opal glop camdan üretilen model, son derece dayanıklı bir yapıya sahip olma özelliğini bünyesinde barındırıyor. Daha avangart bir stilden hoşlananlar için sayfamızda yer alan galata kollu modeller, en gözde tasarımlarımız arasında yerini alıyor. Daha sade ve zarif bir aydınlatma ürünü tercih edenler için, rumeli glop çimen direklerini dış mekanlarınızda kullanabilirsiniz. Aydınlatma işlevini güçlü bir biçimde gerçekleştirerek ışığı doğru açıdan yansıtan ürünlerimiz bazında göz sağlığınıza da düşünüyoruz. Aydınlatma direklerinde çeşitli glop tasarımları kullanarak zarif görünümde modellere yer veriyoruz. Estetik gövdeler ile taçlandırdığımız bu ürünleri, yüksek düzeyde dayanıklılık odağında hizmetinize sunuyoruz. Dış mekan aydınlatması dendiğinde zihinlerde yer edinen markamız, şıklık ve kalite kapsamında faaliyet göstermektedir. 

Glop Serisinde Uygun Fiyat Avantajı

Sayfamızda yer alan 35'lik elips glop serisi, son derece dayanıklı olmakla birlikte uzun ömürlü kullanım avantajını beraberinde getirmektedir. Şıklığının yanı sıra yüksek kalite üretim standartlarında üretilerek beğeninize sunulmaktadır. Tüm bu özelliklerinin dışında uygun fiyat avantajını da sizlere sunuyoruz. Bu denli farklı tasarımları, nasıl makul fiyatlarla alabilirim diye düşünmenize gerek kalmıyor. Dış mekanlarınızda dekoratif bir görünüm sergileyen modellerimiz, kullanıldığı her alanda müthiş bir görünüm sergiliyor. Üstelil çeşitli avantaj ve indirimler sizlerle buluşmayı bekliyor. Dış mekanların olumsuz şartlarına dayanıklılık gösterecek şekilde tasarladığımız modelleri, kalite ve şıklık odağında beğeninize sunuyoruz. Ürünlerimizi detaylı bir şekilde incelemek ve zarif tasarımlardan dilediğinizi tercih etmek için rotanızı sayfamıza çevirebilirsiniz.