Hayatımızın her alanından aydınlatma önemlidir. İş yerleri, evlerimiz ve sokaklarımızda bulunan aydınlatmalar ile gün ışığının olmadığı zamanlarda ideal aydınlanma elde ederek tüm işlerimizi güne ışının bulunduğu an gibi yapabiliyoruz. Özellikle sokak aydınlatmaları hem araç trafiği için hem de insanların daha güvenli şekilde sokaklarda gezinmesini ve ihtiyaç duydukları her an dışarı çıkabilmelerini sağlar. Sokak aydınlatma direkleri Yakan Aydınlatma listesinde farklı özellikleri ve farklı modelleri ile yer alıyor. Sokak aydınlatma direği fiyatları ise bu özelliklere göre değişmektedir.

Sokak Aydınlatma Direğinin Fiyatlandırılması Nasıl Yapılır?

Sokak aydınlatma direği fiyatları satın alınacak olan aydınlatmanın özelliklerine bağlı olarak değişiyor. Sokak aydınlatma direği fiyatları içersinde uzunluktan kullanılan aydınlatma sayısına ve diğer özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Sokaklarda güvenli bir hayatın geceleri de devam etmesini sağlayan sokak aydınlatma direkleri aynı zamanda görselliği açısından da etkili olanların yanı sıra görüntü kirliliğine yol açamayan özelliklere de sahiptir.

Şehir planlaması içersinde aynı uyumluluğu yakalayan özelliklere sahip ürünlerin yanı sıra şehre özel olarak tasarlanan modeller de kullanılabilir. Bu özel kullanım ürünlerinin tasarımı ve modellemesi sonrasında onay ile birlikte sipariş hazırlanır. Sokak aydınlatma direği fiyatları bu özel üretim olan direk çalışmalarında da farklılık gösteriyor. Genel olarak iç metre ile on beş metre arasında tercih edilmekte olan sokak aydınlatma direkleri bu ölçüleri ile idealdir. Fakat ara ölçülere ait olan hesaplamalarınız da ya da dekorasyon için farklı bir çalışma istediğinizde de Yakan Aydınlatma çalışanlarından destek alarak profesyonel bir dokunuş ile ürün tasarımınızı gerçekleştirmeniz mümkün. Sadece sokaklar değil aynı zamanda belli arsa ve bahçeler içinde bu sokak lambası direkleri kullanımına yer verilmesi mümkündür.