Sokak Aydınlatma Direkleri

Sokak Aydınlatma Direkleri

Dış mekanlarda kullanabileceğiniz sokak aydınlatma direkleri dekoratif açıdan da son derece şık görünen ürünlerdir.

Bu seri toplamda 8 ürün içeriyor.

Sokaklarda, parklarda ve bahçelerde kullanılabilecek sokak aydınlatma ürünleri aynı zamanda dış mekanlardaki çevresel faktörlere karşı dayanıklı olabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Darbeler, yağışlar ve çizilmelere karşı güçlendirilmiş bir dış yüzeye sahip olan sokak aydınlatma direği modelleri uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir.

Yakan Aydınlatma olarak sizlere özel sunulan sokak aydınlatma direği modelleri modern tasarım dokunuşları ile hayat bulmaktadır. Çağımızın gereksinimlerine uygun olabilecek şekilde tasarlanan sokak aydınlatma direkleri ekstra bakım ve onarım ihtiyacı hissetmeden kullanılabilecek dayanıklı ürünlerdir. Dış görünümleri sayesinde dış mekanların da daha iyi gözükebilmesine katkı sağlayan ürünlerin tamamı dünya kalite standartlarına uyumlu olabilecek şekilde üretilmektedir.

Çevreye Karşı Duyarlı ve Dayanıklı Sokak Aydınlatma Direkleri

Profesyonel bir şekilde aydınlatma ihtiyacınızı giderebileceğiniz sokak aydınlatma direkleri ışığı en iyi şekilde yayabilme özelliğine sahiptir. Herhangi bir ışık kaybına yol açmadan çalışabilen sokak aydınlatma direkleri aynı zamanda şeffaf yapıları sayesinde ışığı en iyi şekilde yalıtabilme özellikleriyle de ön plana çıkmaktadır. Enerji tasarruflu olabilecek şekilde kullanılabilecek olan sokak aydınlatma direkleri dış mekanlarda etkili bir görüş alanı oluşturabilmenize katkı sağlamaktadır. 2 yıl boyunca garantili olarak sizlere sunulan sokak aydınlatma direkleri özel akrilik camlar ile tasarlanmaktadır. Farklı ölçülere ve watt özelliklerine sahip olan sokak aydınlatma direkleri arasından sizler de ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olanları seçebilirsiniz.