DAMLA MODEL ALÜMİNYUM FENER SERİSİ

DAMLA MODEL ALÜMİNYUM FENER SERİSİ

Bu seri toplamda 24 ürün içeriyor.

Aydınlatma ürünlerinde zarafete ve şıklığa maksimum düzeyde önem verenler rotasını damla model alüminyum fener serisi yönüne çevirebilir. Tamamı dış mekanda kullanım için uygun olan ve her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan aydınlatma ürünlerini detaylı bir şekilde gözden geçirebilirsiniz.  Bu özel koleksiyonumuz, zengin bir seçenek yelpazesi sunarak ihtiyacınıza yönelik tercihler yapmanıza olanak tanıyor.

1. Sınıf kalitede dayanıklı malzemelerden üretilen ve bu sayede uzun kullanım ömrü bakımından da benzerlerinden ayrılan damla model alüminyum fener serisi içerisinde aradığınız her türlü aydınlatma armatürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Montajını pratik bir şekilde yapabilir ve dilediğiniz herhangi bir duvara monte ederek bu şıklığı yaşam alanlarınıza kazandırabilirsiniz.

Duvar Aplikleri İle Uyumlu Aydınlatma Direkleri Burada!

Rumeli, kartal ya da incir kollu dış mekan duvar aplikleri arasında koç formunda dizayn  edilen modelleri de görebilirsiniz.  Aynı zamanda duvar aplikleri ile uyumlu bir görünüm sergileyen aydınlatma direklerini de sizlerle buluşturuyoruz.  Son derece geniş alanların en pratik şekilde ışıklandırmasını sağlamak üzere özel olarak tasarlanan aydınlatma direkleri damla model alüminyum fener serisi  içerisinde incelenebilir.

Tekli ve ikili seçeneklerini de sizlere sunan aydınlatma direkleri  arasında çeşitli süslemelerle şıklığı taçlandırılmış olan modelleri de göreceksiniz. Gövde bölümü alüminyum materyalden üretilen ve ankraj malzemeleri ile birlikte teslimatı gerçekleştirilen aydınlatma direkleri de koleksiyonumuz içerisinde yer alan diğer ürün modellerimiz gibi 2 yıl garantili olarak sizlerin kullanımına sunuluyor.

Tüm Aydınlatma Direkleri Dış Etkenlere Karşı Dirençlidir!

Akrilik malzemeden üretilen glop bölümleri tasarımların şıklığını ön plana çıkarıyor. Aynı zamanda koleksiyonumuz içerisinde çelik flanşlı altlı  modelleri de görebilirsiniz. Park ve bahçelerde ışıklandırma ihtiyacının en kaliteli ürünlerle karşılanması için doğru adrestesiniz. Sizler için benzersiz tasarımlar üretirken kaliteden asla ödün vermiyoruz!

İlginizi çeken modellerin üzerine tıklamanız durumunda ölçü bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  Aynı zamanda tasarımların üretiminde kullanılan malzeme bilgileri de karşınıza çıkıyor. Düşük fiyat avantajından faydalanarak beğendiğiniz tüm tasarımlar için ihtiyacınız olan adette sipariş verebilirsiniz.  Yakan Aydınlatma kalitesi ile tanışma sırası şimdi sizde!