YELKEN FENER SERİSİ

YELKEN FENER SERİSİ

Dış mekânlarda gün ışığından yararlanılmadığı zamanda gerekli aydınlığın elde edilmesinde birçok farklı aydınlatma ürünlerinden yararlanılabilmektedir. Tercih edilecek olan aydınlatma ürününün kullanım alanı ve amacı tercih edeceğiniz aydınlatma ürünü için belirleyici rol oynamaktadır. 

Bu seri toplamda 25 ürün içeriyor.

Yakan Aydınlatma olarak farklı tasarım incelikleri ile hazırlanarak park ve bahçelerde estetik görüntünün kazanılmasına destek olan şık model seçeneklerine yer açtık. Yelken fener serisi tasarım modellerimiz kaliteli malzemeler ile üretilmekte olup uzun vadeli kullanım avantajını sağlayan ürünleri kapsamaktadır. Eğimli, şapkalı, sarmaşık, damla gibi farklı model seçeneklerinde tekli ve çoklu aydınlatma tasarımları da ihtiyaca göre sunulmuştur. 

Aydınlatma uygulamalarınızda gerçekleştireceğiniz peyzaj çalışması ile uyum sağlayacak model seçeneklerini yelken fener serisi tasarımlarımız arasından seçebilirsiniz. 

Yelken Fener Serisi Modelleri

Yelken fener serisi olarak yer alan kategorimizde farklı tasarım özelliklerine sahip olan ve şık görselleri ile dikkat çeken modelleri inceleme şansınız bulunuyor. Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile sunulan yelken fener ürünlerinde tekli ya da iki kollu olan aydınlatmaları da uygulanacak olan alana göre tercih edebilirsiniz. 

Yelken fener modelleri arasında bulunan sarmaşık fenerli tasarımlarına alt üst kol, eğimli kol, iki eşit kol, tek kol, direk eğimli ve direk eğimli olan tasarımlar bulunmaktadır. Aydınlatma şapkalı, damla, glop gibi model seçeneklerini de görmeniz mümkün. 

Yelken fener serisi listemizde yer alan yelken direk tasarım modellerinde ise daha sade olan seçenekleri görmenin yanı sıra estetik dokunuşa sahip olan model seçeneklerini de incelemeniz mümkündür. 

Ürünler elektrostatik boya uygulanarak uzun yıllar boyu bakım gerektirmeden kullanılmaktadır. Aydınlatma fenerleri yaklaşık 300 santimden başlamak üzere 450 santime kadar farklı seçeneklere sahiptir. Kullanım alanınızda en ideal yüksekliğe ve en uygun modele sahip olan tasarımı belirleyerek ürüne satın almanın avantajını elde edebilirsiniz. 

Yelken Fener Serisi Fiyatları 

Yelken fener serisi içinde yer almakta olan aydınlatma modelleri farklı görsel özelliklere sahip olmak ile beraber her biri en iyi kaliteye sahip olan malzemeler ile üretilerek sizlere sunuluyor. İki yıl Yakan Aydınlatma garantisi ile satışı gerçekleştirilen aydınlatma fenerlerinin her biri farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Ürün fiyatları hakkında bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek beğendiğiniz ya da peyzaj tasarımınız için uygun olan ürünlerin fiyatları öğrenebilirsiniz. 

Yelken Fener Serisi Sipariş

Yelken fener serisi estetik dokunuşa sahip olan şık tasarım incelikleri ile sizlere kategorimizde sunuluyor. Tasarım olarak farklı görsel etkilere sahip olan ürünlerin her biri kaliteli malzeme seçenekleri ile üretilmiş olup aynı zamanda özel boya uygulaması ile yıllar boyu bakım yapılmadan kullanılabilir. Beğendiğiniz ve sahip olmak istediğiniz ürün için müşteri temsilcimizden ürün fiyat teklifini alabilirsiniz. Fiyat teklifine onay vererek satın alma işleminizi kolaylıkla ve kısa sürede tamamlayabilirsiniz.