Yakan Aydınlatma Ligttech Fuarında Büyük İlgi Gördü

Aydınlatma sektörünün önde gelen markası Yakan Aydınlatma, sektörün en önemli organizasyonlarından kabul edilen Lighttech / Elektrik, Aydınlatma ve Tesisat Fuarı’nda yeni ürünleri ve teknolojileri ile müşterileriyle buluştu.
 
Ticari yaşantısının başladığı günden itibaren tasarımları, ürün çeşitliliği, fiyatları ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile aydınlatma sektöründe kendine özgü bir yer edinen
 
Yakan Aydınlatma 14-17 Mart 2013 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Alanı’nda 6.sı düzenlenen Lighttech / Elektrik, Aydınlatma ve Tesisat Fuarı’nda yeni aydınlatma ürünlerini görücüye çıkardı.
 
Geçtiğimiz yıl Avrupa’dan Asya’ya 73’ü yurtdışından toplam 166 firmanın katıldığı fuar aydınlatma trendlerine yön veren küresel isimleri, yerel markaları ve tüketiciyi buluşturmasıyla elektrik ve aydınlatma sektörü için büyük önem arz ediyor.
 
Yakan Aydınlatma, yeni ithalat ve ihracat hamlelerinin filizlendiği, tüketicinin üretici ile doğrudan buluştuğu ve aydınlatma sektörünün yarını için önemli adımların atıldığı 6.
 
Lighttech Elektrik Aydınlatma ve Tesisat Fuarı’nda, iç ve dış mekan aydınlatma ürünleriyle gerek tüketicilerden gerekse yurtiçi ve yurtdışından aydınlatma sektörünün önemli isimlerinden büyük ilgi gördü.
© 2018 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.