Son zamanların en popüler yaşam enerjisi bulma yöntemi arsında bahçe peyzajı geliyor. Küçük bir bahçeniz veya kapı girişlerinde kullanılabilir bir alanınız var ise bahçe aydınlatma tasarımları ile kendinize özel bir bölüm oluşturarak sizi ve ailenizi mutlu edecek güzellikleri hayatınıza ekleyebilirsiniz. Işığı en iyi şekilde kullanarak ışığın pozitif gücü ile yaşam enerjinizi de arttırabilirsiniz.

Profesyonel Bahçe Aydınlatma Teknikleri

  • Uplighting: Bahçedeki ağaçları boy, en ve renklerine göre seçilmiş aydınlatma ürünleri ile donatmak bahçe peyzajında en sık kullanılan tekniklerden biridir.
  • Downlighting: Genel aydınlatma sağlamak ya da güvenlik önlemi olarak yukarıdan aşağıya doğru bir objenin üzerine ışık uygulaması ile verilen bahçe aydınlatma tekniğidir.
Yakan Aydınlatma Bahçe Aydınlatma Çözümleri
  • Mirroring: Ayna etkisi tekniği de denilen yöntem aydınlatılan nesnenin gölgesinin su yüzeyine yayılmadan aksettirilmesi yöntemine dayanır.
  • Accent Lighting: Bu teknik ile ışığın kaynağından çıkış yönü ortamda yer alan nesneye göre ayarlanır ve vurgu amacı ile yönlendirme yapılır. Objelerin daha etkileyici ve mistik bir görünüm kazanmasını sağlayan yöntem en çok tercih edilen peyzaj tekniklerindendir.

Bahçe aydınlatmalarında aradığınız en fonksiyonel ürünler için Yakan Aydınlatma sektörün en fazla deneyime sahip markası olarak ihtiyaca özel çözümleri sunma tutarlılığı ile öne çıkıyor. Aydınlatma alanındaki her ürünü rahatlıkla bulabileceğiniz çok geniş ürün gamı ile https://www.yakanaydinlatma.com/bahce-aydinlatma web adresinden de gerekli tüm bilgileri edinebileceğiniz üzere profesyonel hizmet alabilirsiniz.