Yakan Aydınlatma olarak TS EN 40-5 Performans Sabitliği Sertifikası almaya hak kazandık. En kaliteli malzemelerle yaptığımız üretim ve geniş ürün çeşidi yelpazemiz ile dış mekan dekoratif aydınlatma sektöründe lider konumda olan firmamız başarı belgeleri ve sertifikaları ile de kalitesini kanıtlıyor.

Avrupa Topluluğu Parlamentosu ve Komisyonu’nun “Yapı Malzemeleri Direktifi” dahilinde gerçekleştirilen tüm kontrol ve incelemelerin ardından Yakan Aydınlatma olarak çelik aydınlatma direkleri üretimlerimizin performans sabitliği koşullarınauygun olduğu tescillendi.

Ürettiğimiz çelik aydınlatma direklerinin Avrupa standartlarına uygun kalitede olduğunu belgeleyen TS EN 40-5 Performans Sabitliği Sertifikasıöncesinde boyut ve şekil toleransları, doğrultudan sapma, kullanılan malzeme, kaynak, mekanik darbeye karşı koruma, tasarım, korozyona karşı koruma ve taşıt çarpma etkisi altındaki performans alanlarında kontrolden geçirildi. Yapılan denetimin ve fiziksel deneylerin ardından Yakan Aydınlatma olarak ürettiğimiz çelik aydınlatma direklerinin Avrupa standartlarına uygun kalitede olduğu belgelendi.