Taçlı Alm. Orta Boy Yuvarlak Fener Serisi

Taçlı Alm. Orta Boy Yuvarlak Fener Serisi

Bu seri toplamda 0 ürün içeriyor.

Dekorasyon konusunda iç mekanlarınıza uyguladığınız stili, dış mekanlarda da gerçekleştirebilirsiniz. Dekorasyonun en önemli parçalarından olan aydınlatmalar, hem işlevselliği hem de farklı tasarımları ile öne çıkmaktadır. Özellikle son zamanlarda oldukça popüler olan taçlı alm. orta boy yuvarlak fener serisi, firmamızın özgün modellerinde vücut  bulurken yüksek kalite ile harmanlanıyor. Her zevk ve beğeniye hitap eden geniş ürün yelpazemiz, şıklığı beraberinde getiriyor.

Fener Serisi'nde Şık Tasarımlarla Buluşun!

 Dış mekanlarınızın aydınlatmaları söz konusu olduğunda, firmamızın şık tasarımlarından birini tercih edebilirsiniz. Büyük ve çift kollu modeller, uzun gövdeleri ve estetik formlarıyla bahçelerinizin dekorasyonuna ayrı bir ışıltı kazandıracak. Canlı ve dinamik bir enerji elde etmek istiyorsanız taçlı alm. orta boy yuvarlak fener serisi içerisinde yer alan tasarımlardan faydalanabilirsiniz. Hem klasik hem de modern seçenekleriyle karşımıza çıkan bu ürünler, tüm dekorasyon stilleriyle uyum gösterebilen niteliğe sahiptir. 

Rumeli çimen direkli fenerler, zarif görünümleriyle dış mekanlarınızda farklı bir hava yaratıyor. Gövdesinin uzunluğu ve şıklığı, modern bir çizgi oluştururken yüksek kaliteyi de bünyesinde barındırıyor. Bahçe alanları için özel olarak tasarlanan bu ürünler, akrilik camdan üretilmekle birlikte uzun yıllar kullanımı vaad etmektedir. Gövdesinde kullanılan özel boya malzemesi sayesinde ekstra bir bakım gerektirmektedir. Üstelik dış mekan koşullarına uygun üretilen fener serisinde, kırılma ve çatlama gibi sorunlarla karşılaşmayacağınızın garantisini veriyoruz. 

Bahçe Aydınlatma Fenerleri

Bahçe dekorasyonunda en etkili detaylar arasında kuşkusuz aydınlatmalar yer almaktadır. Dekorasyonunuzda yer alan her parçanın kendi içerisinde uyum göstermesi gerekmektedir. Bu noktada tercih edeceğiniz aydınlatma ürünü çok önemlidir. Küçük bir bahçeye sahipseniz; taçlı alm. orta boy yuvarlak fener serisi içerisinde bulunan minimal modelleri tercih edebilirsiniz.  Eğer durum tam tersi ise; uzun gövdeli, şık tasarımlarımızdan faydalanabilirsiniz. 

Işığı doğru bir biçimde yayabilme özelliğine sahip olan fener serisinde, 2 yıl garanti fırsatı da sizleri bekliyor. Tüm dekorasyon stilleriyle eşsiz bir ahenk yakalayacağınız bu ürünler, hem şık hem de dayanıklı formda üretilerek hizmetinize sunuluyor. Üstelik uygun fiyat avantajı dahilinde satın alabileceğiniz özgün tasarımlarımızı, yüksek kalite standartlarında sizlerle buluşturuyoruz. Ürünlerimizi detaylı incelemeniz ve bilgi almanız için sizleri en kısa zamanda sayfamıza bekliyoruz.