Stadyumlar gibi geniş alanların aydınlatılması için farklı ürünlerin kullanılması gerekebilir. Genellikle bu tür alanlarda net bir görüş imkanı yakalamak amacıyla projektör gibi performansı güçlü olan aydınlatma armatürleri tercih ediliyor. Bu nedenle stadyum aydınlatması için herhangi bir ışıklandırma ürününün seçilemeyeceğini belirtebiliriz. Projektörler ile birlikte farklı ürün modellerinin kullanılması da gerekebilir.

Örneğin tekli ya da ikili aydınlatma direkleri stadyumlarda sıklıkla kullanılan ürün modelleri arasında yer alıyor. Yüksek boyları nedeniyle tercih edilen ve alanın kullanımına engel olmayan bu ürün çeşitleri güçlü bir ışık verecek şekilde dizayn ediliyor. Sadece stadyum gibi alanlarda değil büyük alışveriş merkezlerinde ya da otopark gibi alanlarda da bu tür ürünlerin kullanıldığını belirtebiliriz.

Stadyum Aydınlatması

Stadyum Aydınlatmasında Hangi Ürünler Kullanılır?

Çoğu zaman aydınlatma direkleri ile projektörler birlikte kullanılıyor. Aydınlatma direklerinin ulaşamadığı yerlerde devreye projektör çeşitleri giriyor. Ancak alanların tribün bölümlerinde farklı aydınlatma ürünleri de kullanılabiliyor. Daha olarak adlandırılan orta bölümü net bir şekilde görülebilmesi için aydınlatma çalışmasının bu tür alanlarda büyük bir titizlikle gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Stadyumlarda kullanım için özel olarak geliştirilen ürün modelleri de devreye girebiliyor. Pek çok stadyum için özel sipariş ile aydınlatma ürünü üretimi gerçekleştiriliyor. Bu sayede mekanın tamamıyla minimum elektrik kullanımı ile aydınlatılmasını sağlayacak olan ürün çeşitleri ihtiyacı karşılanabiliyor. Ancak her durumda özel üretime ihtiyaç olmadığını belirtebiliriz.

Yakan Aydınlatma olarak stadyum başta olmak üzere tüm geniş alanlarda kullanım için uygun olan kaliteli ürün modelleri geliştiriyoruz. Minimum enerji kullanımının yeterli olduğu ve son derece güçlü bir performansa sahip olan bu aydınlatma ürünleri pratik bir şekilde stadyum gibi alanlara uygulanabiliyor. Bu ürün modellerini internet sitemizde inceleyebilir ve sadece birkaç dakika içerisinde ihtiyacınız olan ürünler için siparişinizi tamamlayabilirsiniz.