Aydınlatma ürünlerinin şıklığı ve stili artık sokakları da sarıyor. Dış mekanda kullanıma uygun olarak dizayn edilen ve son derece kullanışlı yapısıyla ön plana çıkan sokak aplikleri ile aydınlatma ihtiyacı kolaylıkla karşılanabiliyor. Bu özel tasarımlar en kaliteli malzemelerden üretildiği için yağmur, kar ve daha pek çok hava şartları karşısında sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Büyük bir özenle hazırlanan sokak aplikleri modern duruşlarıyla da beğeni topluyor. Sokakların yanı sıra park ve bahçelerde de kullanıma uygun olan bu tasarımlar minimum enerji ile maksimum ışık verecek şekilde dizayn ediliyor. Bu sayede çok sayıda farklı aplik kullanılmasına gerek kalmadan sokaklarda ya da bahçelerde istenen ışık düzeyi kolaylıkla yakalanabiliyor. Elbette her türlü hava koşuluna karşı yüksek mukavemet sergileyebilmesi bu ürünlerin çok uzun yıllar problemsiz bir şekilde kullanılabilmesini beraberinde getiriyor.


Sokak Aplikleri

Sokakları Modernize Eden Sokak Aplik Modelleri

Yeni tasarımlar arasında bahçe duvarlarına monte edilerek kullanılabilen set üstü aydınlatma tasarımları da yer alıyor. Bu modeller bahçe duvarlarının sokağa bakan bölümünü de aydınlatabiliyor. 360 derece aydınlatma sunan modellere alternatif olarak sadece belirli bir yöne ışık veren tasarımlar da tercih edilebiliyor. Onlarca farklı model seçeneği olduğundan seçim yapmanın pek kolay olmadığını söyleyebiliriz. Sokak aydınlatmasında kullanılan aydınlatma direkleri de şıklıkları ile tüm beklentileri karşılıyor.

Rumeli formunda dizayn edilen aydınlatma direklerine son dönemde çok daha fazla ilgi olduğunu söyleyebiliriz. Hem alt hem de üst bölümü bu tarzda hazırlanan tasarımlar bahçe aydınlatmalarında da sıklıkla kullanılıyor. Sokak aydınlatmalarında ideal düzeyde ışık vermesi daha az sayıda aydınlatma direği kullanılmasını yeterli kılıyor. Flanşlı direk modelleri de sokak aydınlatmalarında sıklıkla tercih ediliyor. Bu tasarımları ve çok daha fazlasını online sipariş sitemizde inceleyebilirsiniz.