Plastik malzemeden üretilen aydınlatma ürünleri de gayet şık bir görünüm sergileyebiliyor. Son dönemde çok daha fazla tercih edilmeye başlanan bu ürünler sadece iç mekanlardan değil, dış ortamda da kullanılabiliyor. Aynı zamanda son derece şık bir duruş sergileyen plastik aydınlatma ürünleri özellikle kaliteli malzemelerden üretildiğinde bambaşka bir duruş kazanıyor.

Metal Görünümlü Plastik Aydınlatma Ürünlerini İnceleyin

Özel dizaynlar eşliğinde hazırlanan plastik aydınlatma ürünleri arasında metal görünümü kazandırılmış olan tasarımlar da mevcut. Farklı bir boyama tekniği ile renklendirilen bu ürünlerin uzaktan plastik olduğunun anlaşılması bir hayli güç. Ancak elbette plastik malzemenin hafifliğini ve kullanışlı olması gibi avantajlı özelliklerini bünyesinde barındırıyor.

Plastik Aydınlatma Ürünleri

Kahverengiden siyaha, wengeden beyaza ya da gümüş rengine kadar uzanan geniş bir renk seçeneği yelpazesi eşliğinde göz atılabilecek bu ürünler parklar, bahçeler gibi çeşitli dış ortamlarda kullanılabiliyor. Özellikle bahçelerde oturma alanlarında, yürüyüş parkurlarında, havuz başı aydınlatmasında ya da duvar aplikleri olarak plastikten üretilen aydınlatma ürünlerini sıklıkla görebilirsiniz.

Neden Plastik Aydınlatma Ürünleri?

Bu ürünlerin son dönemde sıklıkla kullanılmasının elbette birkaç nedeni bulunuyor. En öncelikli olanı ise maliyetinin çok daha ucuz olması! Dolayısıyla bu durum fiyatlara da yansıyor ve ekonomik bir alışveriş eşliğinde kaliteli, şık ve kullanışlı olan aydınlatma armatürlerine sahip olmak mümkün olabiliyor.

Bir diğer neden ise paslanma gibi çeşitli korozyonlara karşı plastik aydınlatma ürünlerinin daha dayanıklı olmasıdır. Aslında metalden üretilen ürünler de elektrostatik toz boya ile kaplandığında korozyon oluşmuyor. Ancak her firmanın bu boyayı kullanmadığı da bir gerçek. Bu yüzden bahçe sahipleri tercihini plastik ürünlerden yana kullanabiliyor. Bu arada Yakan Aydınlatma olarak en kaliteli plastik malzemeleri kullanarak en şık aydınlatma ürünlerini hazırlıyoruz. Modellere sitemizden göz atabilirsiniz.