Aydınlatma sistemlerinde artık muazzam bir şıklık hakim. Cadde aydınlatmalarında henüz bu şık değişimi fark etmek mümkün olmasa da bahçelerde ve parklarda kullanılan aydınlatma direklerinde muazzam bir değişim yaşanıyor. Artık çok daha modern bir görünüm sunan park bahçe aydınlatma direkleri kullanılıyor. Farklı dizaynlar eşliğinde üretilen bu tasarımların enerji kullanımına da katkı sağladığı bir gerçek.

Enerji Tasarruflu Bahçe Aydınlatma Direkleri

Özellikle konutlarda ve işyeri bahçelerinde kullanılan aydınlatma sistemlerinde tercihlerin artık enerji tasarrufu sunan modellerden yana yapıldığını belirtebiliriz. Bu özel ürün çeşitleri elbette stil bakımından geniş bir çeşitlilik sunabiliyor. Modern tarzdan klasik stile, İngiliz tarzından gotik tarza kadar farklı stillerde dizayn edilen park bahçe aydınlatma direkleri enerji kullanım yönünde de beklentileri karşılayabiliyor.

Park Bahçe Aydınlatma Direkleri

Tek bir aydınlatma direği ile geniş alanlarda yeterli ışıklandırma sağlanabiliyor. Bu açıdan da bir tasarrufu beraberinde getiren aydınlatma ürünleri dış mekanların dekorasyonunu tamamlayan bir unsur olarak da karşımıza çıkıyor. Özellikle bahçe alanlarında hakim olan genel atmosfer, seçilen aydınlatma direklerinin stili ve özel duruşu ile tamamlanabiliyor.

Aydınlatma Direklerinde Renk ve Model Seçenekleri Arttı!

Aynı zamanda bahçede kullanılan diğer dekoratif objeler ile bir bütünlük sağlayan aydınlatma direklerine ulaşmak da artık hiç zor değil. Estetik kıvrımları ile ön plana çıkan sarmaşık stili aydınlatma direkleri ya da tümeli tarzı gloplarla taçlandırılmış olan modeller başlı başına muazzam bir şıklık sunuyor.

Geniş renk seçeneklerinin de eşlik etmesi ile artık dış mekanlarda istenen her türlü atmosferi yaratmak mümkün. Yakan Aydınlatma olarak geniş bir model ve renk seçeneği sunduğumuz aydınlatma direkleri kategorisinde istisnasız tüm stillere uygun onlarca seçenek olduğunu hatırlatmak isteriz. Minimum enerji kullanımı ile maksimum aydınlatma sağlayan ürünler bahçenize farklı bir atmosfer katacak!