Gloplar genellikle küre şeklinde tercih edilmektedir. Sokak aydınlatması ve bahçe aydınlatması için kullanılır. Basit tasarımdan dolayı mekanlara ek güzellik sağlar. Özellikle birçok farklı şekilde monte edilebildiği için ortama şıklık katar.

                                                         

Genel isteklerden başlayarak, ürünlerimiz arasında aydınlatma glopları için birden fazla montaj seçeneği bulunabilir. Aydınlatma glopları, tavana monte edilebilir, duvar kolları kullanılarak duvara monte edilebilir, direğe monte edileilir, çimen direk üzerinde, set üstünde, veya hatta gloplar doğrudan zemin yüzeyine monte edilebilir.

Buna ek olarak, aydınlatma gloplardan gelen güzellik sadece montaj yönteminden yansımaz, ışık kaynağı ve parlaklığın kendisi ile de ilgilidir. Böylelikle beyaz, günışığı, sarı, kırmızı, mavi veya istenilen herhangi bir aydınlatma ampul rengi içeride kullanılabilir. Daha modern bir görünüm için, uzaktan kumandalı otomatik çok renkli aydınlatma ampulleri de kullanılabilir.

      

Uygun gloplar seçilmesi, aydınlatma rengi ve montaj şekli, mekanın eksiksiz ve güzel yansımasını sağlar. Sadece örnek olarak, tavana monte gloplar alışveriş merkezlerindeki gibi yüksek tavanlarda kullanılabilir. Duvarda, set üstünde, çimen direkler üstünde glopları mimari tasarıma uygun olarak giriş yerlerinde de kullanılabilir. Son olarak yerde monte edilebilen gloplar, bahçe koridorlarının sağ ve sol taraflarında da kullanılabilir.

 

Bunlar, aydınlatma glopların montaj şekillerinin kısa bir örneğiydi. Dış aydınlatma ürünlerimize de websayfamızdan buradan göz atabilirsiniz.