LED aydınlatma lambaları yaygın bilinenin aksine kesinlikle sağlığa zararlı olan ürünler değildirler. LED Lambaları çevre dostu olabilecek şekilde üretilmektedir. Avrupa yönetmeliklerine ve standartlarına uygun olarak üretilen LED aydınlatma ürünlerinin çevreye herhangi bir zararı bulunmaz.

LED lambalar gözle görülmeyen morötesi ve kızılötesi ışınlar yaymazlar. Bu yüzden LED lambalar insan sağlığı açısından da zararsız olan lambalardır. LED lambalar aynı zamanda ışık çarpışmaları ve titreşimlere de sebep olmazlar.

LED Lambalar Güvenilir mi?

LED Lambaların Ömrü Ne Kadardır?

LED lambaların kullanım süreleri ortalama olarak 15 yıl kadardır. Akşamları yalnızca salonlarınızda yaklaşık 3 saat kadar kullandığınız bir LED lambayı 15 yıl boyunca arızalanmadan kullanabilirsiniz.

Bu yüzden sürekli ampul değiştirmek gibi işlerle uğraşmazsınız. Günde ortalama 3 saat kullanılan LED ampulleri uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Yakan Aydınlatma firması olarak bizler de tamamen çevreye karşı duyarlı ve TSE onaylı olan LED aydınlatma ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Satın alacağınız LED ürünlerimiz aynı zamanda 2 yıl boyunca garantili olarak sunulmaktadır.