LED lambalar genellikle ortam şartlarına uyumlu olabilecek şekilde üretilirler. Bu yüzden aşırı sıcak veya aşırı soğuk olan ortamlarda asla ışık kalitelerinden ödün vermezler. Ayrıca LED lamba modelleri ışık üretimi yaparken diğer ampullerde olduğu gibi dışarıya ısı yaymazlar.

LED Lambalar Çabuk Isınır mı?

Uzun süre yanan lambalara çıplak bir elle dokunduğunuz zaman asla herhangi bir ısı hissetmezsiniz. Bu yüzden LED lambaları yaz veya kış fark etmeksizin tüm mekanlarınızda güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz.

LED Lambaların Parlaklığı Ayarlanabilir mi?

Aydınlatma tamamen kişisel bir konudur. Mekanınızın dekorasyonunu değiştirebilmek ve daha farklı bir atmosfer elde edebilmek istiyorsanız LED lambaların parlaklığını istediğiniz gibi değiştirerek kullanabilirsiniz.

Böylelikle daha farklı mekanlar elde ederek dekoratif eşyalara yüksek ücretler ödemeden sadece aydınlatma ürünleriniz ile farklı bir hava hissetmeye başlayabilirsiniz. LED lambaların parlaklık ayarlarını uygun şekilde değiştirerek mekanınıza uyumlu hale getirdiğiniz takdirde son derece şık mekanlar elde edebilirsiniz.

LED lambaların parlaklık ayarları ile birlikte aynı zamanda ışık renkleri de isteğe göre ayarlanabilmektedir.