Aydınlatma sektörü içerisindeki çalışmalarımızı 1964 yılından beri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekte olan, sektöre yenilik katmak adına çalışmalarını sürdüren ve her zaman geleceğe yönelik planları ile ilerlemeyi başaran firmamız Yakan Aydınlatma, TRB tarafından iki yeni sertifikayı daha almaya hak kazanmıştır.

OHSAS 18001:2007 (İş Sağlığı ve Güvenliği) sertifikası yapılan araştırmalar sonucunda firmamıza layık görülmüş ve verilmiş bulunmaktadır. Çalışmalarımız artık iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi konusunda gerekliliklerin tamamını yerine getirdiğini belgeleyen uluslararası standartlarda bir sertifikaya sahiptir. Çalışmalarımız yasal standartlar çerçevesinde gerçekleşirken, diğer yandan çalışma alanlarımızın sürekli olarak geliştirilmesi ile birlikte firma olarak üretkenliğimiz ve verimli çalışmalarımızda da artış yaşanmaktadır.

ISO 9001:2008 (Kalite Yönetim Sistemi) sertifikası ise firmamız adına almaya hak kazandığımız 2. sertifikadır. Bu sertifika uluslararası standardizasyon örgütünün yarattığı bir kalite yönetim sistemi standardıdır. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz artık uluslararası alanlarda kabul görmektedir. Müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik kalite yönetim sisteminin kurulması ve geliştirilmesi konularına rehberlik etmekte olan ISO tarafından yayınlanmış standartlar çerçevesinde ilerlediğimiz için gerekli şartların tamamını yerine getirerek bu belgeyi de almaya hak kazanmış oluyoruz.