Aydınlatma söz konusu olduğunda, iç mekanlarınıza gösterdiğiniz özeni dış mekanlara da taşımanız gerekir. Günümüz gelişen teknolojisiyle birlikte, her alanda olduğu gibi aydınlatma ürünlerinde de eşsiz ve ileri teknoloji seçenekler yer alıyor. Dış mekan aydınlatmaları, kullanıldığı alanda eşsiz bir görünüm elde edilmesini sağlarken, aydınlatma göreviyle sınırlı kalmayarak dekoratif olarak da tercih edilebiliyor.

Duvar Aplik Modelleri ve Çeşitleri

Aydınlatma türlerinden olan duvar aplikleri;  bahçelerinizde, dış mekan dekorasyonunda öne çıkarmak istediğiniz noktalarda kullanabileceğiniz en güzel seçenektir. Sayfamızda yer alan duvar aplik modelleri, özgün tasarımlarıyla sizlerin beğenisine sunuluyor.  Bunların arasında dış mekanınızla uyum sağlayabilecek en eşsiz modellerden  biri rumeli fener apliklerdir. Modern görünümü ile kullanıldığı alanda bambaşka bir aura yaratacaktır. Duvar aplikleri arasında en göz alıcı tasarımıyla kubbeli efes modelleri yer alıyor. Bahçe ve herhangi bir dış mekanda kullanabileceğiniz bu tasarım, 35 cm yüksekliği ile geniş bir alanı aydınlatabilme gücüne sahiptir.

Duvar aplik modelleri içerisinde bulunan osmanlı desenli aplik, bahçenizin ya da sokağınızın avangart bir stile bürünmesini sağlıyor. Görünümü ve aydınlatma gücünün kalitesi ile, kullanıldığı alanda muhteşem dokunuşlara yer veriyor.  Yakan Aydınlatma, apliklerinin şık tasarımları ve estetik görünümüyle rakiplerinden sıyrılarak bir adım öne geçiyor. Klasik ve modern düzeyde eşsiz ürün yelpazesi ışığında, dış mekanlarınıza ayrı bir aura kazandıracak duvar aplik modellerini beğeninize sunuyor. Ürünlerinin tamamında enerji tasarruflu ampül gücüne yer veren firmamız, aynı zamanda aksesuar ve yedek parçalarını da sizlerle buluşturuyor.

Aydınlatma sektörünün rakipsiz markası Yakan Aydınlatma, ürünlerinde 2 yıl garanti fırsatını da beraberinde getiriyor. Güleryüzlü hizmeti ve yüksek kalite standartlarında ürettiği ürünlerini, hem yüksek işlevsellik hem de estetik görünüm ile buluşturuyor. Dış mekanlarda ve evinizin bahçesinde şık detaylara yer vermek istiyorsanız, eşsiz duvar aplik tasarımlarımız mekanınızla bir araya gelmeyi bekliyor.