Duvar Aplik Modelleri

Duvar dekorasyonunda artık aplik modelleri sıklıkla kullanılıyor. İç mekanlarda görmeye alışkın olduğumuz duvar aplik modelleri dış mekanlarda da hem aydınlatma hem de dekoratif açıdan kullanılmaya başlandı. Bu şık dizaynlar farklı dekorasyon stillerine uyum sağlıyor olması ile de dikkat çekiyor. Örneğin artık sadece modern stilde aplikler değil, klasik ya da gotik stilde aplikler de tercih edebilirsiniz. 

Apliklerin diğer aydınlatma ürünlerinden en büyük farklı, bulunduğu ortamın derinliğini arttırabiliyor olmasıdır. Bu nedenle özellikle dar alanlarda ya da dar bahçelerde duvar aplik modelleri çeşitlerinin de aydınlatmada kullanılması gerektiği vurgulanır. Çünkü bahçenin daha büyük görünmesi gibi bir algı yaratabiliyor. 


Dış Mekan Aplikleri Ve Fiyatları

Bu şık tasarımların farklı renk seçeneklerine de kavuştuğunu belirtmek lazım. İstediğiniz herhangi bir renkte aplik modeli bulabilir, sıcak ışık ya da soğuk ışık verecek şekilde kullanabilirsiniz. Bahçelerin giriş bölümlerinin yanı sıra garaj kapılarında ya da garaj içlerinde, oturma alanlarında ve daha pek çok alanda aplikler yoğun bir kullanım şansı sunuyor. 

Yönü ayarlanabilen aplikler özellikle ışıklandırmadan ziyade dekoratif amaçla kullanılan modeller arasında yer alıyor. Bu şık aydınlatma ürünleri için net bir rakamdan söz etmek ise olanaksız. Çünkü üretiminde kullanılan malzemeler gibi çeşitli unsurlara bağlı olarak tasarımların fiyatları da değişkenlik gösteriyor. Yakan Aydınlatma olarak sizlere en şık ve en uygun fiyatlı duvar aplik modellerini sunuyoruz. 

© 2019 | Yakan Aydınlatma - Dış Mekan Dekoratif Aydınlatma Mamülleri İmalat ve Ticaret | Tüm Hakları Saklıdır.